Príslušenstvo

 
 
 
 V predajniach
 
 

Výrobcovia a parametre

 
 

12

položiek

 
 
 
 

POE pasívna PoE sada káblov (injector a splitter)

sada pasívneho napájania po UTP kábli (PoE), 2x injektor + splitter, bez napájacieho adaptéra

POE pasívna PoE sada káblov (injector a splitter)
Populárny produkt
 
 

Maxlink POESG-8-7P

Maxlink POESG-8-7P, 8x GLAN, 7x PoE + napájací adaptér 24V 2,5A

Maxlink POESG-8-7P
 
 

Mikrotik XS+DA0003

Mikrotik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kábel, 3m

Mikrotik XS+DA0003
 
 

Maxlink PoE switch (PSBT-19-16P-250)

Maxlink PoE switch PSBT-19-16P-250,18xLAN/16xPoE 250m,1xSFP,802.3af/at/bt,200W,10/100Mbps

Maxlink PoE switch (PSBT-19-16P-250)
 
 

Maxlink 1.25G SFP optický modul HP, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilný

Maxlink 1.25G SFP optický modul HP, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilný

Maxlink 1.25G SFP optický modul HP, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilný
 
 

NIE Maxlink 1.25G SFP optický modul HP, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilný

Maxlink 1.25G SFP optický modul HP, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilný

NIE Maxlink 1.25G SFP optický modul HP, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilný
 
 

Maxlink ML-S31D-20-HP

Maxlink 1.25G SFP optický modul HP, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilný

Maxlink ML-S31D-20-HP
 
 

Maxlink PoE switch PSBT-10-8P-250

Maxlink PoE switch PSBT-10-8P-250, 10x LAN/8x PoE 250m, 802.3af/at/bt

Maxlink PoE switch PSBT-10-8P-250
 
 

Maxlink PoE switch PSBT-6-4P-250

Maxlink PoE switch PSBT-6-4P-250, 6x LAN/4x PoE 250m, 802.3af/at/bt

Maxlink PoE switch PSBT-6-4P-250
 
 

Maxlink 8 portový switch 10/100 Mbps so 7 PoE portami - bez napájacieho adaptéra

Maxlink 8 portový switch 10/100 Mbps so 7 PoE portami - bez napájacieho adaptéra

Maxlink 8 portový switch 10/100 Mbps so 7 PoE portami - bez napájacieho adaptéra
 
 

Maxlink reverzný PoE switch RSG-8-1P-DC

Maxlink reverzný PoE switch RSG-8-1P-DC 7x PoE IN, 1x PoE Out, 1x DC Out

Maxlink reverzný PoE switch RSG-8-1P-DC
 
 
401165,401164,401162,401102,380809,366461,460751,460750,407396,402609,401163,69944,
 







0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

    Prihláste sa

     
    ­
    Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?