Bosch GTC 600 C, Solo (0.601.083.508)

Objednávací kód: 128902Part No.: 0.601.083.508Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 mesiacov / 12 mesiacov

Doprava od 2,99 €
Vyzvihnutie zdarma
Loading...

Termokamera - podrobná vizualizácia teplotných rozdielov s inteligentnou dokumentáciou. Vysoké rozlíšenie a široký rozsah merania. Intuitívne používateľské rozhranie a integrované funkcie. Bez batérie a nabíjačky.

1 423,38 €
1 186,15 € bez DPH
Loading...

Popis

Jednoduché a rýchle zisťovanie teplotných rozdielov aj vo vonkajšom prostredí - termokamera GTC 600 C Professional od spoločnosti Bosch ponúka podrobnú vizualizáciu teplotných rozdielov a umožňuje inteligentnú dokumentáciu. Vyznačuje sa vysokým teplotným rozlíšením a širokým meracím rozsahom na maximálne pokrytie rôznych teplotných meraní. Praktické hlasové poznámky, aplikácia Bosch Thermal a softvér GTC Transfer uľahčujú dokumentáciu termálnych snímok. Vysoké teplotné rozlíšenie Termokamera GTC 600 C Professional poskytuje vysoké teplotné rozlíšenie a široký rozsah merania na maximálne využitie v rôznych aplikáciách. Hlasové poznámky a aplikácie Bosch Thermal Praktické hlasové poznámky, aplikácie Bosch Thermal a softvér GTC Transfer Software uľahčujú dokumentáciu termálnych snímok. Intuitívne používateľské rozhranie Intuitívne používateľské rozhranie a bezproblémovo integrované funkcie zabezpečujú úspešné výsledky s minimálnym počtom kliknutí. Obsah balenia: L-BOXX 136 Nástrojová vložka pre L-BOXX Nástrojové vložky pre L-BOXX, príslušenstvo Kábel USB-C Špecifikácie: Napätie batérie: 12V. Rozsah merania: -20 °C až +600 °C Presnosť merania IC: ±2,0 °C ( plus odchýlka závislá od aplikácie) Rozlíšenie: 0,1 °C Tepelná citlivosť (NETD): <= 50 mK Veľkosť snímača IC: 256x192 px Počet meracích bodov: 49152 Napájanie a prevádzkový čas: GBA 12V 2,0Ah 6 hodín Pamäť na obrázky (počet obrázkov): 600 Formát súboru, obrázok: .jpg Prenos údajov: Wi-Fi / USB-C® Ochrana proti nárazu: 2 m Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: IP54 ( okrem lítium-iónovej batérie) Hmotnosť: 0,6 kg Veľkosť displeja: 3,5" Prevádzková teplota: -10 - 45 °C Teplota skladovania: -20 - 50 °C Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 0,3 m Obnovovacia frekvencia termografického obrazu: 9 Hz Pamäť na snímky (počet snímok so zvukom): 350 Formát zvukového súboru: .wav Aplikácia merania: Termovízny obraz

Viac informácií

Už viac ako 125 rokov sa meno "Bosch" spája s inovatívnymi technológiami a priekopníckymi vynálezmi, ktoré sa zapísali do histórie. Spoločnosť Bosch má celosvetové zastúpenie a pôsobí v širokej škále oblastí. Skupina Bosch je popredným medzinárodným dodávateľom technológií a služieb. Spoločnosť zamestnáva 403 000 ľudí na celom svete (k 31. decembru 2019). Podľa predbežných údajov dosiahol obrat spoločnosti za rok 2019 výšku 77,9 miliardy eur. Činnosť skupiny Bosch je rozdelená do štyroch obchodných oblastí: Riešenia pre mobilitu, Priemyselné technológie, Spotrebný tovar a Energetika a technológie budov. Ako popredná spoločnosť v oblasti internetu vecí ponúka Bosch inovatívne riešenia pre inteligentné domy, inteligentné mestá, prepojenú mobilitu a prepojený priemysel. Využíva svoje odborné znalosti v oblasti senzorových technológií, softvéru a služieb, ako aj vlastný cloud internetu vecí, aby mohla zákazníkom ponúkať prepojené riešenia v rôznych oblastiach - a to z jedného zdroja. Strategickým cieľom skupiny Bosch je inovovať pre prepojený život. Spoločnosť Bosch zlepšuje kvalitu života na celom svete prostredníctvom produktov a služieb, ktoré sú inovatívne a vzbudzujú nadšenie. Bosch skrátka vytvára technológie, ktoré sú "stvorené pre život". Skupinu Bosch tvorí spoločnosť Robert Bosch GmbH a približne 440 dcérskych a regionálnych spoločností vo viac ako 60 krajinách. Vrátane predajných a servisných partnerov pokrýva celosvetová vývojová, výrobná a predajná sieť spoločnosti Bosch takmer všetky krajiny. Základom budúceho rastu spoločnosti je jej inovačná sila. Spoločnosť Bosch zamestnáva 72 000 pracovníkov výskumu a vývoja na 125 miestach po celom svete.
BOSCH - záhrada/dielňa

Ďalšie produkty značky BOSCH - zahrada/dílna

Hodnotenie

Poradňa