• mikulasska nadilka sk
  • candy predĺžená záruka SK
  • AEG cashback SK 

Plynové sporáky

 
 
 
 V predajniach
 
 

Výrobcovia a parametre

 
 

4

položky

 
 
 
 

Mora P 2240 AW

Plynový sporák, šírka 50cm v bielom prevedení energeticky spadá do úspornej triedy A a jeho úžitkový objem je 70 litrov, takže nájde uplatnenie v menších či stredne veľkých rodinách. Plynová rúra osadená poistkou STOP GAS Vám zaistí pocit bezpečia.

Mora P 2240 AW

 Výpredaj 

Doprava ZADARMO
 
 

Mora P 2251 AW

Plynový sporák, šírka 50cm v bielom prevedení energeticky spadá do úspornej triedy A a jeho úžitkový objem je 70 litrov. Horáky sú kryté dvojdielnou mriežkou STABIL PLUS, ktorá zaisťuje bezpečný posun riadu vo všetkých smeroch.

Mora P 2251 AW
Doprava ZADARMO
 
 

Mora P 2252 AS

Plynový sporák, šírka 50cm v nerez prevedení energeticky spadá do úspornej triedy A, Objem rúry: 70 l, 4 plynové horáky, strieborná farba, Výška: 85 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 54,9 cm

Mora P 2252 AS
Doprava ZADARMO
 
 

Mora P 4251 AW

Plynový sporák, šírka 50cm v bielom prevedení, energeticky spadá do úspornej triedy A a jeho úžitkový objem je 70 litrov. Integrované zapaľovanie horákov je riešené priamo v samotnom ovládacom gombíku plynu, stačí iba jednou rukou otočiť požadovaným gombíkom

Mora P 4251 AW
Doprava ZADARMO
 
 
460700,493004,462829,462824,
 

Plynové sporáky

Plynové sporáky

Plynové sporáky disponujú plynovými platničkami a plynovou rúrou. Hlavné výhody plynového sporáka sú okamžitá regulácia teploty, rýchle zahriatie, nižšia obstarávacia a prevádzková cena. Nevýhodou môže byť nutnosť pripojenia k prívodu plynu a náročnejšia údržba.

Plynová rúra

Teplota v plynovej rúre je počas prevádzky nerovnomerne rozložená. To môže mať za následok vysušenie či naopak nedopečenie pokrmu. Na druhú stranu sa jedná o veľmi úsporný variant. Tento spôsob pečenia či varenia sa radí medzi najlacnejšie varianty.

Plynové platničky/horáky

Výhodou plynových platničiek je okamžitá regulácia plameňa, ktorú ocenia hlavne skúsenejší kuchári. Nevýhodou je náročnejšia údržba a čistenie.

V ponuke nájdete aj ďalšie typy sporákov

Bohaté príslušenstvo

Okrem elektrických sporákov máme v ponuke aj bohatú škálu príslušenstvo. Vybrať si u nás môžete napríklad z hrncov, pekáčov či iné riadu.

Pre jednoduchú údržbu máme aj rad čistiacich prostriedkov, s ktorými udržíte perfektnú čistotu vášho sporáka.

Vyberte si zo širokého radu výrobcov, napríklad amica, mušt, Electrolux, AEG, Beko, Gorenje a ďalšie.


 
 0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

    Prihláste sa

     
    ­
    Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?