ETA 3269 90000 Naparovacia žehlička TIARA II, čierna

Objednací kód: 9965665 Part No.: ETA326990000 Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 měsíců / 24 Month
 
 
 
 
 
 
Naparovacia žehlička Tiara II ETA326990000 v elegantnom a modernom prevedení vám bude veľkým pomocníkom pri žehlení veľkého množstva bielizne. S príkonom 2600 W sa žehlička zahreje veľmi rýchlo na svoju prevádzkovú teplotu bez zdĺhavého čakania.
Overiť dostupnosť

v predajniach

51.41 EUR

42.49 EUR bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odporúčaný tovar

 

Príslušenstvo

14.21 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

8.71 EUR 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Naparovacia žehlička Tiara II ETA326990000 v elegantnom a modernom prevedení vám bude veľkým pomocníkom pri žehlení veľkého množstva bielizne. S príkonom 2600 W sa žehlička zahreje veľmi rýchlo na svoju prevádzkovú teplotu bez zdĺhavého čakania. Vďaka vysokému príkonu má výkonnejšiu tvorbu pary s minimálnymi výkyvmi prevádzkovej teploty pri žehlení. Svetelná signalizuje informuje obsluhu o dosiahnutí nastavenej teploty.

Žehličku môžete využiť aj ako suchú žehličku pri vypnutí pary. So žehličkou je veľmi príjemné žehlenie vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti. Pre maximálny luxus je žehlička vybavená extra dlhým 3 m napájacím káblom navyše osadeným výkyvným kĺbom, ktorý chráni kábel pred poškodením. Kábel je možné po ukončení žehlenia rýchlo navinúť na zadnú časť a potom bezpečne odložiť žehličku na stojan do odkladacej polohy.

Pokiaľ sa objavujú záhyby na šatách, či obleku, s radosťou využijete naparenie s výdajom 40 g/min, ktoré je možné navýšiť parným impulzom až na 140 g/min. Toto naparenie je možné použiť na vertikálne naparovanie látok, ktoré bielizeň narovná bez nutnosti kontaktu so žehliacou plochou.

Funkcia DRIP STOP zabraňuje nechcenému odkvapkávaniu vody pri znížení teploty. Vďaka zásobníku na vodu s objemom 450 ml. budete moc vyžehliť väčší objem odevov naraz bez dopĺňania vody počas žehlenia.

Špeciálna hliníková doska s povrchovou úpravou ELOXIUM je tvorená prirodzenou oxidáciou hliníka, vďaka ktorej má jedinečné vlastnosti. Jedná sa o bleskovú vodivosť tepla, optimálne rozloženie teploty po žehliacej ploche, nepriľnavosť, klzkosť av neposlednom rade aj odolnosť proti poškriabaniu. So žehličkou Tiara II bude žehlenie jedna radosť.

Samozrejmou funkciou žehličky Tiara II je systém odvápňovania ANTI CALC, ktorý zabráni usadzovaniu vodného kameňa a predĺži tak životnosť vašej žehličky. Ďalšou je samočistiaca funkcia SELF CLEAN určená na kompletné čistenie vnútornej konštrukcie žehličky. Funkciu kropenia nepochybne využijete na nepoddajné a pokrčené látky.

Ďalej disponuje bezpečnostnou elektronikou AUTO - SHUT OFF, ktorá vyhodnocuje polohu žehličky a zaistí automatické odpojenie od elektrickej siete v prípade prevrhnutia alebo pri dlhšej nečinnosti. Ochráni vašu domácnosť pred požiarom alebo ušetrí elektrickú energiu.


Viac informácií

Stránka výrobcu:www.eta.cz

parametre

funkcia

Automatické zrušenie: 
ano
Odvápňovanie: 
ano
Samočistenie: 
ano

Napájanie a spotreba

Príkon [W]: 
2600

Ostatné

Konštantná para [g/min]: 
40
Parný ráz [g/min]: 
140
Zvislé naparovanie: 
ano
Žehliaca plocha: 
eloxium
Farba: 
čierna
Objem zásobníka na vodu [l]: 
0,45
Hmotnosť [kg]: 
1,5
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaradenie

 
 
 
 
 
 
 
 

História ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradňa

 
 

Nech už máte akúkoľvek otázku ohľadom jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tým skúsených profíkov sa na vašu otázku čo najskôr podíva a pokusí sa zodpovedať ako to len pôjde.

Otázky zodpovie odborník Renata (TSBOHEMIA) Položiť vlastnú otázku Vstup do poradne

Diskusia neobsahuje žiadne príspevky

 

Potrebujete poradiť? Pýtajte sa odborníkov ...

povinná položka

 
 
 
 

napíšte nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém so zakúpeným výrobkom v záručnej lehote? S reklamamací sa môžete obrátiť priamo na autorizovaný servis. Vybavenie reklamymace môže byť o niekoľko dní rýchlejšie, pretože sa tovar nemusí prepravovať medzi servisom a obchodom, ste v priamom kontakte s reklamačným technikom a váš problém môžete konzultovať priamo s kompetentnou osobou.

V žiadnom prípade sa nezriekame zodpovednosti reklamovať tovar, iba ponúkame možnosť rýchlejšieho vybavenia.

informaceo autorizovanom servise

 • servis: ETA as
 • Web:https://www.eta.cz/servis-malych-domacich-spotrebicu
 • E-mail: servis@eta.cz
 • adresa: ETA as centrálny servis
 • Ulica: Prštné Kútiky 637
 • mesto: Zlín
 • PSČ: 760 01
 • Spôsob uplatnenia: Zaslanie alebo odovzdanie na servis podľa uvedeného odkazu
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupný košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

   Prihláste sa

    
   ­
   Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?