Finish Quantum 100 ks

Objednací kód: 9918971 Part No.: 5900627069273 Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 měsíců / 24 Month
 
Finish Quantum 100 ks
 
 
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
 
 
 
 
Finish Quantum 100 ks tablety do umývačky riadu
Overiť dostupnosť

v predajniach

16.92 EUR

13.98 EUR bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Finish Quantum si poradí s každou výzvou. Naša tableta s ohromujúcou silou gélu účinne odstraňuje škvrny na prvýkrát pre úžasnú čistotu a lesk

- Predmáčanie
- Silné čistenie
- Odstraňuje mastnotu
- Oplach
- Ochrana umývačky pred vodným kameňom
- Funguje pri nízkych teplotách
- Odstraňuje pripálené jedlo
- Ochrana filtra
- Ochrana skla
- Rýchlo sa rozpúšťajúca fólia
- Odstránenie odolných škvŕn na prvýkrát
- Ochrana striebra

Tablety účinkujú aj pri nízkych teplotách a okrem bežných nečistôt zatočia aj so silnou mastnotou a škvrnami od čaju. Navyše ochraňujú sklo pred koróziou a vašu umývačku pred vodným kameňom. K tomu všetkému nie je nutné pridávať ani soľ a leštidlo, pretože ich funkciu tablety zvládajú tiež. Ako bonus navyše ochraňujú striebro a majú zosilnenú leštiacu funkciu.

Použitie

Tablet sa dotýkajte iba suchými rukami. Nerozbaľujte ich, iba vložte do zásobníka. Pri krátkych programoch dosiahnete najlepší výsledok, keď tabletu položíte na dno umývačky vedľa filtra. Pri každom použití zase škatuľu uzavrite. Skladujte v chlade a suchu. Pre lepšie schnutie odporúčame použiť leštidlo Finish. Ak máte vodu tvrdšiu, iba pridajte Finish soľ. Najlepšie výsledky dosiahnete pri 50-55 stupňoch alebo automatickom programe.

Skladovanie

Spotrebujte najlepšie do 24 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte mimo teplých a vlhkých miest. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.


Viac informácií

Značka Finish® je svetovou jednotkou na trhu a môže sa chváliť radom prvenstvo vo svojom odbore.
V roku 1953 ju vytvorila spoločnosť Economics Laboratory av roku 1987 ju prevzala spoločnosť JA Benckiser, keď od Eco-Lab Inc. kúpila divíziu spotrebných výrobkov.
Začiatkom 50. rokov minulého storočia prinášalo rastúce používanie tvarovaného riadu z plastu množstvo ťažkostí. Škvrny od kávy a fľaky spôsobené pomalým schnutím, to boli bežné problémy, ktoré pripravili pôdu pre ten správny produkt. Na základe poznatkov o potrebách mliekarenského priemyslu predstavil Eco-Lab dva produkty, ktoré sa potom stali významnými hráčmi na scéne umývacích prostriedkov pre domácnosti: Electrasol® a nový mimoriadny produkt – Finish®.
Finish® je teraz najväčšou svetovou značkou prostriedkov používaných v umývačkách riadu.
Môžeme sa tiež chváliť dlhým radom prvenstvo v odbore – od prvého biologického prášku v roku 1969 cez prvú dvojvrstvovú tabletu v roku 1995 po zavedenie v súčasnej dobe slávnej červenej guľôčky Powerball v roku 1999 a prvej lisovanej kapsule so systémom troch komôr v 21. storočí.
Značka Finish® sa teraz predáva vo viac ako 40 krajinách celého sveta.

Stránka výrobcu:https://www.finishinfo.cz/

 
 
 

História ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradňa

 
 

Nech už máte akúkoľvek otázku ohľadom jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tým skúsených profíkov sa na vašu otázku čo najskôr podíva a pokusí sa zodpovedať ako to len pôjde.

Otázky zodpovie odborník Barbora (TSBOHEMIA) Položiť vlastnú otázku Vstup do poradne

Diskusia neobsahuje žiadne príspevky

 

Potrebujete poradiť? Pýtajte sa odborníkov ...

povinná položka

 
 
 
 

napíšte nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

    Prihláste sa

     
    ­
    Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?