HP switches

 
 
 
 V predajniach
 
 

Výrobcovia a parametre

 
 

3

položky

 
 
 
 

HP 2530-24-PoE+ Switch (J9779A)

HP 2530-24-PoE+ Switch, 24xLAN, 2xSFP, riadený (management), desktop, Možno montovať do rozvádzača

HP 2530-24-PoE+ Switch (J9779A)
 
 

HP J4858C OEM

SFP transceiver 1,25 Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550 m, 850 nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70 ° C, 3,3 V, HP kompatibilný (J4858c ekvivalent)

HP J4858C OEM
Predĺžená záruka
 
 
383635,316807,187102,
 







0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

    Prihláste sa

     
    ­
    Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?