Odmena

Zľavy pre držiteľov kariet ISIC, ITIC, ALIVE

Ste držiteľ niektorej z kariet ISIC, ITIC, ALIVE spoločnosti GTS ALIVE? Máte možnosť si pri svojom užívateľskom účte v našom e-shope aktivovať zľavy pre držiteľov týchto kariet. Zľavy sa môžu vyšplhať až na 15% zvýhodnenie oproti bežným predajným cenám. Ceny sa vám po aktivácii nastavia priamo v e-shope a vy rovno uvidíte vašu cenu. Je to veľmi jednoduché a zaberie to menej ako 5 minút.

Začnite prihlásením k svojmu účtu alebo si vytvorte nový na našom eshope. Meno a priezvisko uvedené v účte na našich stránkach sa musí zhodovať s menom držiteľa karty.


Často kladené otázky

Aké preukazy sú akceptované?

Akceptujeme preukazy ISIC, ISIC SCHOLAR, ITIC, IYTC, ALIVE. Viac informáciímací nájdete na stránke www.isic.cz/preukazy

Aký je postup pri opätovnej nákupe?

Pri ďalšom nákupe, už kód vyplňovať nemusíte, stačí sa prihlásiť k svojmu účtu, ku ktorému ste zľavy aktivovali a jedinečné ceny sa vám opäť nastavia a sprístupnia.

Do kedy môžem využívať výhody ISIC preukazu?

Výhody je možné čerpať do konca platnosti preukazu.

Čo robiť, ak je pri mojom účte iné meno a priezvisko, ako je držiteľ preukazu?

K vášmu účtu je možné pridať nový kontakt.

Zriadenie je jednoduché. Prihláste sa na svoj účet. Po prihlásení sa vám zobrazí stránka Môj účet. Tu v sekcii Nastavenie zvoľte Disponentné účty. Zvoľte tlačidlo Nový a vyplňte registráciu kontaktu. Po prihlásení k novému kontaktu so správnym menom je možné ISIC zaregistrovať.

Mám problém s aktiváciou zliav na ISIC, na koho sa mám obrátiť?

V prípade akýchkoľvek problémov kontaktujte e-mailom naše marketingové oddelenie (marketing@tsbohemia.cz) a do e-mailu špecifikujte svoju otázku.

0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

    Prihláste sa

     
    ­
    Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?