Koss Porta Pro (doživotné)

Objednací kód: 3522557 Part No.: PORTA PRO Classic Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 měsíců / 24 Month
 
Koss Porta Pro (doživotné)
 • Koss Porta Pro (doživotné)
 • Koss Porta Pro (doživotné)
 • Koss Porta Pro (doživotné)
 • Koss Porta Pro (doživotné)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
slúchadlá otvorené, náušníky molitanové supraaural, frekvenčný rozsah 15-25000Hz, citlivosť 101dB, impedancia 60ohm, 1.25m kábel, doživotná záruka
Overiť dostupnosť

v predajniach

35.45 EUR

29.30 EUR bez DPH

 

Varianty produktov

v predaji ďalší 1 variant
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odporúčaný tovar

 

Príslušenstvo

7.85 EUR 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Koss Porta Pro (záruka doživotná)

Najznámejšie slúchadlá spoločnosti Koss, ktorá sa postupom času stala legendárnymi po celom svete. Dôvodov, prečo si ich obľúbilo toľko užívateľov, je hneď niekoľko.

To hlavné, čo ocenia všetci užívatelia slúchadiel Koss Porta Pro, je ich špičkový zvuk. Frekvenčný rozsah 15–25 000 Hz a citlivosť 101 dB SPL zaručujú čistý zvuk s jemnými detailmi, vďaka impedancii 60 Ohm majú slúchadlá možnosť univerzálneho využitia – skvele si vychutnáte hudbu z vašej domácej HiFi zostavy, ale aj z mp3 prehrávačov, smartphonov, walkmanov či notebookov. Skreslenie pod 0,2 % robí zo slúchadiel Koss Porta Pre výbornú voľbu aj pre veľmi náročných užívateľov. Recenzenti sa zhodujú v tom, že tieto slúchadlá disponujú naozaj hutnými basmi a fantastickým zvukom.

Slúchadlá sa dajú zložiť na minimálnu veľkosť, nezaberajú teda toľko miesta, ako slúchadlá klasické. Navyše sú ľahké (vážia iba 80 g), takže ich môžete mať pri sebe prakticky kedykoľvek. Vďaka 1,25 m dlhému káblu, pozlátenému 3,5 mm jack konektora a dvom vstupom je možné slúchadlá používať ako na bežné domáce počúvanie, tak aj na cestách. Na pohodlné ukladanie slúchadiel je pripravená elegantná kožená taška.

Aby ste mali istotu, že vám slúchadlá Koss Porta Pro budú skvele držať na ušiach, majú dve oporné miesta: vlastné sluchadlo a molitanové náušníky, ktoré zaručia dokonalú stabilitu slúchadiel. Prepínačom Komfortná zóna je možné navyše upraviť prítlak slúchadiel, aby bol tlak na uši a hlavu užívateľsky čo nepohodlnejší.

Pohodlné nosenie a skvostný zvuk robí zo slúchadiel Koss Porta Pre naozajstný klenot medzi slúchadlami.

molitanové náušníky
elegantná koženková taška
slúchadlá sa dajú zložiť

parametre

Ostatné

Farba: 
čierna
Typ slúchadiel: 
drôtová
Prevedenie slúchadiel: 
Kôstky sú slúchadlá, ktoré sa vkladajú do ucha a zostávajú ruchy okolia. Špunty sa vkladajú do zvukovodu a upchatiu zvukovodu zabránia ruchom z okolia. Klipy za uši majú lepšie držanie a viac sa hodia na športové aktivity.
cez hlavu
Konštrukcia slúchadiel: 
Konštrukcia slúchadiel je kľúčovým faktorom, ktorý ovplyvňuje ich schopnosť reprodukovať zvuk a ako pohodlne sedí na ušiach alebo okolo nich. Existujú tri hlavné typy konštrukcií: uzavreté, otvorené a polouzavreté. Uzavreté slúchadlá izolujú zvuk a sú ideálne do hlučných prostredí. Otvorené slúchadlá umožňujú priechod vzduchu, čo prispieva k prirodzenejšiemu zvuku. Polouzavreté slúchadlá predstavujú kompromis, ponúkajú vyvážený zvuk a strednú úroveň zvukovej izolácie.
otvorená
Typ pripojenia: 
Najrozšírenejším pripojením slúchadiel k zdroju signálu je 3,5mm jack konektor, prípadne bezdrôtová technológia Bluetooth.
3,5mm Jack
 
 
 
 
 
 
 
 
 

História ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradňa

 
 

Nech už máte akúkoľvek otázku ohľadom jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tým skúsených profíkov sa na vašu otázku čo najskôr podíva a pokusí sa zodpovedať ako to len pôjde.

Otázky zodpovie odborník Michal (TSBOHEMIA) Položiť vlastnú otázku Vstup do poradne

Diskusia neobsahuje žiadne príspevky

 

Potrebujete poradiť? Pýtajte sa odborníkov ...

povinná položka

 
 
 
 

napíšte nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

  Prihláste sa

   
  ­
  Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?