Microsoft Bezdrôtový ovládač pre Xbox - Blue (QAU-00002)

Objednací kód: 9903465 Part No.: QAU-00002 Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 měsíců / 24 Month
 
Microsoft Bezdrôtový ovládač pre Xbox - Blue (QAU-00002)
 • Microsoft Bezdrôtový ovládač pre Xbox - Blue (QAU-00002)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gamepad pre PC, Xbox Series X, Xbox One, Mobilný telefón a Tablet, kompatibilný so systémom Android, Windows 10, bezdrôtové pripojenie, 3,5mm Jack (na ovládači), USB-C (na ovládači), AA batérie, vibrácie, analógové páčky, modrá farba
Overiť dostupnosť

v predajniach

59.11 EUR

48.85 EUR bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odporúčaný tovar

 

Príslušenstvo

21.65 EUR 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 
Xbox-Wireless-Controller-Shock-Blue_update_SK-SK

Popis produktu: 

Vyskúšajte si modernizovaný dizajn bezdrôtového ovládača pre Xbox v prevedení Shock Blue, ktorý ponúka upravené povrchy, vyladenú geometriu pre lepšie pohodlie počas hrania a využitia batérie až 40 hodín. a zadnej strane puzdra pre batérie. Jednoducho zachytávajte a zdieľajte obsah ako snímky obrazovky, záznamy a ďalšie pomocou tlačidla Zdieľať. Ovládač pripojte ku konzole a počítaču pomocou portu USB-C s technológiou direct plug and play. Puzdro pre batérie typu AA je na zadnej strane ovládača. Do 3,5 mm zvukového konektora môžete pripojiť ľubovoľné kompatibilné slúchadlá s mikrofónom. V aplikácii Xbox Accessories si môžete zmeniť mapovanie tlačidiel a vytvoriť si vlastné užívateľské profily pre obľúbené hry. Ľahko a rýchlo párujte, hrajte a prepínajte medzi zariadeniami vrátane Xbox Series X|S, Xbox One, počítačov s Windows 10 a zariadení s Androidem. Podpora iOS je plánovaná v budúcnosti.*

Nová úroveň hrania

Vyskúšajte si modernizovaný dizajn bezdrôtového ovládača pre Xbox v prevedení Shock Blue, ktorý ponúka upravené povrchy, vyladenú geometriu pre lepšie pohodlie, jednoduchšie ovládanie počas hrania a využitia batérie až 40 hodín.* 

Vlastné mapovanie

Prispôsobte si ovládač vďaka mapovaniu tlačidiel v aplikácii Xbox Accessories.* Do 3,5 mm zvukového konektora navyše môžete pripojiť ľubovoľné kompatibilné slúchadlá s mikrofónom.

Technológia Xbox Wireless a bluetooth®

Disponuje technológiami Xbox Wireless a Bluetooth® pre bezdrôtové hranie na podporovaných konzolách, počítačoch s Windows 10 a telefónoch a tabletoch s Androidem.* Podpora iOS je plánovaná v budúcnosti.

Mierte presne

Zamerajte sa na cieľ vďaka hybridnému D-padu a textúrovanému povrchu na spúšťach, bočných tlačidlách a zadnej strane puzdra pre batérie. Ovládač pripojte ku konzole a počítaču pomocou portu USB-C s technológiou direct plug and play. Puzdro pre batérie typu AA je na zadnej strane ovládača.

Tlačidlo Zdieľať

Jednoducho zachytávajte a zdieľajte obsah ako snímky obrazovky, záznamy a ďalšie pomocou tlačidla Zdieľať.

Ľahko párujte a prepínajte

Ľahko a rýchlo párujte, hrajte a prepínajte medzi zariadeniami vrátane Xbox Series X|S, Xbox One, počítačov s Windows 10 a zariadení s Androidem. Podpora iOS je plánovaná v budúcnosti.*

Bezdrôtový ovládač pre Xbox - Shock Blue
Bezdrôtový ovládač pre Xbox - Carbon Black
Bezdrôtový ovládač Xbox Elite Series 2
Skvele funguje so všetkými konzolami Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One
Technológia Xbox Wireless a bluetooth® pre bezdrôtové hranie na podporovaných konzolách, počítačoch s Windows 10 a telefónoch a tabletoch s Androidem.* Podpora iOS je plánovaná v budúcnosti.
Vlastné mapovanie tlačidiel*
Textúrovaný povrch na spúšťach, bočných tlačidlách a zadnej strane puzdra pre batérie
Hybridný D-pad
Tlačidlo Zdieľať
USB-C port
Pogumované rukoväte
Vymeniteľné komponenty
Poistky jemných spúští
Vymeniteľné pádla
 • * Dôležité informace: 
 • Kompatibilný s vybranými zariadeniami a verziami operačných systémov; viac informáciímací na xbox.com/controller-compatibility. Životnosť batérie sa výrazne líši s ohľadom na používané slúchadlá, dodatočné príslušenstvo, intenzitu používania a ďalšie faktory. Testovanie vykonala spoločnosť Microsoft s použitím štandardných batérií AA v predprodukčných jednotkách. Mapovanie tlačidiel v aplikácii Xbox Accessories je dostupné pre Xbox Series X|S, Xbox One a Windows 10. Aplikácia pre Windows 10 vyžaduje kompatibilný kábel USB-C (v predaji samostatne).
 • Windows 10: Vyžaduje Bluetooth, kompatibilný kábel USB-C® alebo bezdrôtový adaptér pre Xbox. Každá položka je v predaji samostatne. Android: Vybrané zariadenia a verzie operačného systému. Niektoré funkcie nie sú podporované v Androidu alebo cez Bluetooth®. Podpora iOS je plánovaná v budúcnosti. Sú podporované aj ďalšie platformy. Viac informáciímací: xbox.com/controller-compatibility. Na použitie s hrami kompatibilnými s ovládačom. Musíte prijať podmienky záruky a zmluvy na xbox.com/warranty a podmienky Licenčnej zmluvy k softvéru na xbox.com/slt. 
 • Značka a logá Bluetooth® sú registrovanými ochrannými známkami vo vlastníctve spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto známok spoločnosťou Microsoft Corporation je licencované. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy sú majetkom príslušných vlastníkov.

 
 
 

História ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradňa

 
 

Nech už máte akúkoľvek otázku ohľadom jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tým skúsených profíkov sa na vašu otázku čo najskôr podíva a pokusí sa zodpovedať ako to len pôjde.

Otázky zodpovie odborník Petr (TSBOHEMIA) Položiť vlastnú otázku Vstup do poradne

Diskusia neobsahuje žiadne príspevky

 

Potrebujete poradiť? Pýtajte sa odborníkov ...

povinná položka

 
 
 
 

napíšte nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

  Prihláste sa

   
  ­
  Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?