Microsoft Xbox Game Pass pre PC (QHT-00003)

Objednací kód: 9925225 Part No.: QHT-00003 Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 měsíců / 24 Month
 
Microsoft Xbox Game Pass pre PC (QHT-00003)
 
 
Elektronická licencia
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
 
 
 
 
Microsoft Xbox Game Pass pre PC, predplatné na 3 mesiace (EuroZone)
Overiť dostupnosť

v predajniach

29.54 EUR

24.41 EUR bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 
fy22q1-xbox-series-s-pdp-sk-sk

Popis produktu:

Hrajte viac ako 100 kvalitných hier pre PC s priateľmi na počítačoch s Windows 10 za jeden nízky mesačný poplatok. Členstvo EA Play je súčasťou a zaistí vám prístup k špičkovým titulom Electronic Arts na počítači zo sérií ako Battlefield™ a STAR WARS™. Navyše získate viac z obľúbených hier s exkluzívnymi hernými výzvami a odmenami, špeciálnym obsahom iba pre členov a skorými skúšobnými verziami vybraných nových titulov EA. Použite aplikáciu Xbox v počítači na stiahnutie a užívanie nových hier v prvý deň ako Halo Infinite a Forza Horizon 5 od Xbox Game Studios, a tiež preslávených sérií ako DOOM od štúdia Bethesda Softworks, indie hier a trhákov a obľúbených počítačových titulov, vrátane Age of Empires IV a Microsoft Flight Simulator. Získajte členské zľavy až 20% na vybrané hry v knižnici Xbox Game Pass pre PC a až 10% na súvisiace herné doplnky. Vďaka obrovskej rôznorodosti počítačových hier z každého žánru a neustále pridávaných nových titulov si každý nájde niečo na hranie.


Hrajte hry v ich deň vydania

Použite aplikáciu Xbox v počítači na stiahnutie a používanie nových hier v prvý deň ako Halo Infinite od Xbox Game Studios, a tiež preslávených sérií ako DOOM Eternal od štúdia Bethesda Softworks, indie hier a trhákov a obľúbených počítačových titulov, vrátane Age of Empires IV a Microsoft Flight Simulator.


EA Play

Členstvo EA Play je súčasťou a zaistí vám prístup k špičkovým titulom Electronic Arts na počítači zo sérií ako Battlefield™ a STAR WARS™. Navyše získate viac z obľúbených hier s exkluzívnymi hernými výzvami a odmenami, špeciálnym obsahom iba pre členov a skorými skúšobnými verziami vybraných nových titulov EA.


Zľavy na hry

Získajte členské zľavy a ponuky na vybrané hry a herné doplnky v knižnici Xbox Game Pass pre PC. Vďaka obrovskej rôznorodosti počítačových hier z každého žánru a neustále pridávaných nových hier si každý nájde niečo na hranie.


Hlavné vlastnosti:

Hrajte viac ako 100 vysoko kvalitných hier pre PC.
Hrajte v prvý hrací deň nové hry od štúdií Xbox Game Studios a Bethesda Softworks, navyše k tomu vybrané hry nezávislých vývojárov a ďalšie herné trháky.
Zľavy až 20% na vybrané hry v knižnici Game Pass pre PC a až 10% na herné doplnky.
EA Play zahŕňa knižnicu plnú špičkových herných titulov od Electronic Arts pre PC, exkluzívne odmeny a obsah iba pre členov.
Na hranie na počítačoch: Uplatnite na adrese https://redeem.microsoft.com. Po uplatnení sa riaďte pokynmi na adrese https://www.xbox.com/pcgamesplan. Na hranie počítačových hier vyžaduje Windows 10 (najnovšie aktualizácie) a aplikáciu Xbox.


Požiadavky na systém:
  • OS: Windows 10 (u mnohých hier verzie 1903 alebo vyššej)
  • Procesor: Intel Core i5-8300H; AMD Ryzen 5 3550h
  • GPU: NVIDIA GTX 1050; AMD Radeon RX 560
  • Pamäť: 8 GB RAM, 3 GB VRAM
  • Úložný priestor: 150GB
  • DirectX®: DirectX 12 API
  • Monitor: 1080p

  Požiadavky na systém sa líšia v závislosti na hre; špičkové systémy poskytujú lepší výkon.
  Nie je podporované v režime S systému Windows 10.
  Platia zmluvné podmienky a výnimky. Herný katalóg sa líši v priebehu času, podľa oblasti a zariadenia. Nie je podporované v režime S systému Windows 10 a na zariadeniach ARM. Podrobnosti nájdete na adresách https://www.xbox.com/gamepass-forpc a https://www.ea.com/ea-play/terms a https://www.ea.com/ea-play.


 
 
 

História ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradňa

 
 

Nech už máte akúkoľvek otázku ohľadom jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tým skúsených profíkov sa na vašu otázku čo najskôr podíva a pokusí sa zodpovedať ako to len pôjde.

Otázky zodpovie odborník Petr (TSBOHEMIA) Položiť vlastnú otázku Vstup do poradne

Diskusia neobsahuje žiadne príspevky

 

Potrebujete poradiť? Pýtajte sa odborníkov ...

povinná položka

 
 
 
 

napíšte nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

  Prihláste sa

   
  ­
  Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?