Microsoft Xbox Series X (RRT-00010)

Objednací kód: 9903302 Part No.: RRT-00010 Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 měsíců / 12 Month
 
Microsoft Xbox Series X (RRT-00010)
 • Microsoft Xbox Series X (RRT-00010)
 • Microsoft Xbox Series X (RRT-00010)
 • Microsoft Xbox Series X (RRT-00010)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Najvýkonnejšia konzola Xbox všetkých čias - 12 teraflops grafického výkonu, spätná kompatibilita, užite si zobrazenej 4k pri 120fps.
Overiť dostupnosť

v predajniach

531.94 EUR

439.62 EUR bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 
fy22q1-xbox-series-x-pdp-sk-sk

Popis produktu:

Xbox Series X, najrýchlejší a najvýkonnejší Xbox všetkých čias. Preskúmajte nové pestré svety s 12 teraflopmi drvivého grafického výkonu, ray tracingom DirectX, špeciálnym SSD a rozlíšením 4K.* Využite každú minútu hrania na maximum vďaka funkcii rýchleho obnovenia, bleskovému načítaniu a hrateľnosti v snímkovej frekvencii až 120 FPS - to všetko vďaka Architecture. Vychutnajte si tisíce hier zo štyroch generácií Xboxu vrátane stoviek optimalizovaných titulov, ktoré vyzerajú a hrajú sa lepšie ako kedykoľvek predtým. Keď pridáte predplatné Xbox Game Pass Ultimate (členstvo v predaji samostatne), získate online multiplayer pre hranie s priateľmi a okamžitý prístup ku knižnici s viac ako 100 vysoko kvalitných hier vrátane nových titulov od Xbox Game Studios, ako napríklad Halo Infinite, Forza Horizon 5 a Microsoft Flight Simulator.*

img-kv-des img-kv-mob

Power your dreams  

Xbox Series X – najrýchlejší a najvýkonnejší Xbox všetkých čias. Preskúmajte bohatý nový svet s 12 teraflopmi surového grafického výkonu, DirectX ray tracingom, vlastným SSD a hraním v 4K.*

img-kv-des img-kv-mob

HRAJTE VIAC, Počkaj MENEJ

Využite na maximum každú hernú minútu vďaka Rýchlemu obnoveniu, bleskovo rýchlemu načítaniu a hraniu s až 120 snímkami za sekundu – všetko podporované architektúrou Xbox Velocity.*

img-kv-des img-kv-mob

TISÍCE HER PRIPRAVENÝCH NA HRANIE

Užite si hry zo štyroch generácií Xboxu, so stovkami optimalizovaných titulov, ktoré vyzerajú a hrajú sa lepšie ako kedykoľvek predtým.

img-kv-des img-kv-mob

VYPADÁ LEPŠIE, HRAJE SA LEPŠIE

Minimalizuje doby načítania a zvyšuje počty snímok za sekundu pomocou na mieru vyrobených NVMe SSD, ktoré umožňujú väčším, robustnejším hrám pracovať na plnú kapacitu. Oživte svoje hry a filmy pomocou bohatých, dynamických zvukových prostredí s vysokou kvalitou.

img-kv-des img-kv-mob

Objavte svoju ďalšiu obľúbenú hru

Keď pridáte predplatné Xbox Game Pass Ultimate (členstvo v predaji samostatne), získate online multiplayer pre hranie s priateľmi a okamžitý prístup ku knižnici s viac ako 100 vysoko kvalitných hier vrátane nových titulov od Xbox Game Studios, ako napríklad Halo Infinite, Forza Horizon 5 a Microsoft Flight Simulator.*

img-kv-des img-kv-mob

Forza Horizon 5 

Vydávajte sa na výpravy v pestrom a neustále sa meniacom otvorenom svete so zábavným jazdením a závodením bez hraníc v mexickej krajine so stovkami najlepších áut sveta.

img-kv-des img-kv-mob

ZOZNÁMTE SA S NOVÝM BEZDRÔTOVÝM OVLÁDAČOM PRE XBOX

Vyskúšajte modernizovaný bezdrôtový ovládač pre Xbox navrhnutý pre väčšie pohodlie pri hraní. S textúrovanými rukoväťami budete mať presnú mušku, a vďaka integrovaným funkciám môžete hladko zachytiť a zdieľať obsah.

img-kv-des img-kv-mob

VÄČŠIE ÚLOŽISKO BEZ KOMPROMISOV

Zväčšite úložisko a spojte výkon interného SSD s rozširujúcou kartou Seagate 1 TB pre Xbox Series X (predáva sa samostatne).

img-kv-des img-kv-mob

PRÍSLUŠENSTVO

Používajte herné príslušenstvo Xbox One – vrátane ovládačov, slúchadiel a ďalších doplnkov – s konzolou Xbox Series X.

VYBERTE SI TEN SPRÁVNY XBOX PRE VÁS

Toto je ukážkový obrázok Toto je ukážkový obrázok
Séria Xbox X Xbox Series S.

Architektúra rýchlosti Xbox

Rýchle obnovenie

Hardwarovo podporovaný Direct X Raytracing

Hranie až pri 120 FPS

Spätná kompatibilita s tisíckami hier štyroch generácií

Dolby Vision a Dolby True HD s funkciou Atmos

Výstup HDMI 2.1

Špeciálna 1TB SSD ako interné úložisko

Špeciálna 512GB SSD ako interné úložisko

12 teraflopov výpočtového výkonu

4 teraflopy výpočtového výkonu

Hranie v skutočnom 4K

Natívne rozlíšenie 1440p

Hranie hier na fyzických diskoch

Neprehráva fyzické disky

Streamujte video v rozlíšení 4K Ultra HD pomocou vašich obľúbených služieb ako je Netflix, Amazon Video a mnoho ďalších

Prehráva disky Blu-ray v 4K UHD

PREDPLATNÉ XBOX GAME PASS ULTIMATE JE SÚČASŤOU SLUŽBY XBOX ALL ACCESS

Prístup k viac ako 100 vysoko kvalitným hrám pre konzolu, PC, telefóny a tablety

*Dôležitá informáciamace:

 • 4K pri 120 FPS: Vyžaduje podporovaný obsah a displej. Použitie na Xboxe Series X až bude dostupný obsah.

  8K: Vyžaduje podporovaný obsah a displej. Použitie na konzole Xbox Series X až bude dostupný obsah.

  Xbox Game Pass: Herný katalóg sa v priebehu času av závislosti od regiónu líši. Viac informáciímací nájdete na xbox.com/gamepass, ea.com/ea-play/terms a ea.com/ea-play.

  Streamovanie v 4K: pri vybraných aplikáciách, ďalšie informáciemace nájdete na xbox.com. Niektoré aplikácie vyžadujú predplatné u jej poskytovateľa a/alebo sa na ne môžu vzťahovať ďalšie nároky.

  Dolby: Dolby Vision HDR na Xboxe vyžaduje kompatibilný displej. Dolby Atmos pre slúchadlá vyžaduje dodatočný nákup v obchode Microsoft Store.

 • Logo EA je ochrannou známkou spoločnosti Electronic Arts Inc. STAR WARS © a TM 2019 Lucasfilm Ltd. Všetky práva vyhrazena.

 • AIRBUS a ďalšie značky produktov a služieb značky Airbus sú chránenými ochrannými známkami spoločnosti Airbus. Všetky práva vyhrazena. Oficiálne licencované spoločnosťou Airbus. Názvy, emblémy, dizajny trupov a logá značky Cessna sú ochrannými známkami a duševným vlastníctvom spoločnosti Textron Innovations Inc. a sú použité na základe licencie udelenej spoločnosti Microsoft Corporation. Názvy, emblémy, dizajny trupov a logá značky Cub Crafters sú ochrannými známkami a duševným vlastníctvom spoločnosti Cub Crafters a sú použité na základe licencie udelenej spoločnosti Microsoft Corporation.


Viac informácií

Stránky o produkte:https://www.xbox.com/cs-CZ/consoles/xbox-series-x

parametre

Ostatné

Farba: 
čierna
Wi-Fi: 
Zaisťuje vzájomné bezdrôtové prepojenie prenosných zariadení a ďalej ich pripájanie na lokálne (napr. firemné) siete LAN.
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaradenie

 
 
 
 
 
 
 
 

História ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradňa

 
 

Nech už máte akúkoľvek otázku ohľadom jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tým skúsených profíkov sa na vašu otázku čo najskôr podíva a pokusí sa zodpovedať ako to len pôjde.

Otázky zodpovie odborník Petr (TSBOHEMIA) Položiť vlastnú otázku Vstup do poradne
Series X dodanie
Peter, 04.11.2021 13: 18: 00

Dobrý deň, nechcem byť otravný len mám otázku, 25.10. som si u vás objednal Series X, a ten deň bolo ešte na webe uvedené obvykle do 60 dní, a dnes už je tam do 90 dní. Tak sa chcem opýtať či očakávate nejaké dodanie v blízkej dobe aby som mal aspoň približne odhad kedy mi bude tovar doručený, do Vianoc by to bolo top. Vďaka za prípadnú odpoveď

Dostupnosť / dodanie
Vodry, 31.10.2021 10: 14: 00

Dobrý deň, ak by som xbox series x objednal prvý týždeň v novembri myslíte že je nejaká reálna možnosť že by dorazil do Vianoc?

Dostupnosť
Lojza, 06.04.2021 19: 57: 00

Dobry deň kedy bude xbox opäť diostupne?

MRI, 07.04.2021 7: 57: 00

Dobrý deň, každý mesiac Microsoft dodáva desiatky kusov. Je vždy potrebné byť v rade a teraz cca do 1-2 mesiacov doručujeme.

Xbox dostupnosť
milan, 16.11.2020 21: 00: 00

Dobrý deň, Predpokladám, že ste dostali veľa podobných otázok ??. Napriek tomu sa spýtam či je podľa Vás reálne dodanie xboxu do Vianoc. Ďakujem Milan Bořil

 

Potrebujete poradiť? Pýtajte sa odborníkov ...

povinná položka

 
 
 
 

napíšte nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

  Prihláste sa

   
  ­
  Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?