Nabíjačka batérií GP Everyday B421 + 4× AA ReCyko 2700 + USB

Objednací kód: 9905526 Part No.: 1604842110 Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 měsíců / 24 Month
 
Nabíjačka batérií GP Everyday B421 + 4× AA ReCyko 2700 + USB
 • Nabíjačka batérií GP Everyday B421 + 4× AA ReCyko 2700 + USB
 • Nabíjačka batérií GP Everyday B421 + 4× AA ReCyko 2700 + USB
 
 
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
 
 
 
 
Nabíjačka batérií GP Everyday B421 + 4× AA ReCyko 2700 + USB
Overiť dostupnosť

v predajniach

29.95 EUR

24.75 EUR bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Popis produktu:

Najdôležitejšie parametre
druh nabíjačky inteligentný
veľkosti nabíjaných článkov AAA, AA
počet nabíjaných batérií súčasne 2 alebo 4

Ostatné parametre
nabíjací prúd C neuvádza sa
doba nabíjania 9 V 200 mAh neuvádza sa
nabíjací prúd D neuvádza sa
pripojenie nabíjačky USB
typ článkov vo vnútri balenia AA ReCyko 2 700
počet nabíjacích kanálov 2
detekcia alkalických batérií áno
doba nabíjania AAA 1 000 mAh 3:30
nabíjací prúd AAA 320 mA
doba nabíjania AA 2 700 mAh 7:30
doba nabíjania C 3 500 mAh neuvádza sa
napájanie USB 5 V/1 A
počet článkov vo vnútri balenia 4
typ nabíjaných batérií NiMH
detekcia poškodených batérií áno
doba nabíjania D 4 500 mAh neuvádza sa
doba nabíjania priložených článkov 7:30
kábel súčasťou balenia micro USB
nabíjací prúd 9 V neuvádza sa
nabíjací prúd AA 400 mA
ochrana proti prepólovaniu áno
špeciálne funkcie neuvádza sa
rozmer 78 × 68 × 25 mm
predajný obal 1 ks, papierová krabička

Nabíjačky GP ReCyko
Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete – nech už sa práve nachádzate kdekoľvek. Dosiahnuť s nimi finančné úspory a ešte k tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorú za sebou ich používaním zanecháte. Znie to ako nedosiahnuteľná kombinácia požiadaviek. Nabíjacia batéria GP ReCyko v kombinácii so šikovnými USB nabíjačkami ale všetkým vašim prianiam s prehľadom vyhovie.

Nová generácia nabíjačiek GP, ktorá zahŕňa produkty na bežné aj profesionálne použitie, totiž prináša unikátny koncept nabíjania. Používaním nabíjačiek GP spolu s batériami ReCyko tak šetríte ako prírodu, tak aj svoju peňaženku.

Batérie nabité za <8 hodín
Rýchle a bezpečné nabitie - to je základ, ktorý od nabíjacích batérií očakáva každý užívateľ. S nabíjačkou GP Economy dosiahnete maximálnu kapacitu vašich nabíjacích batérií v prípade ich úplného vybitia už za menej ako 8 hodín.

Bezstarostné nabíjanie
Nabíjačka Economy je vybavená plne automatizovanou elektronikou, takže nabíjanie batérií už nemusíte nijako strážiť. Proces nabíjania si totiž riadi samostatne podľa aktuálnej potreby. Po dokončení nabíjania prechádza automaticky do fázy udržiavacieho nabíjania minimálnym prúdom. Vaša batéria si tak udrží vysokú kapacitu po mnoho rokov av priebehu nabíjania sú vždy plne pod kontrolou bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek starať. O aktuálnom stave nabíjania Vás navyše budú vždy zreteľne informovať LED indikátory nabíjačky.

Múdra elektronika
Nabíjačka Economy je určená na nabíjanie nikel-metal-hydridových článkov a dokáže diagnostikovať nenabíjacie, poškodené alebo už čiastočne nabité batérie. Na základe detekovaných hodnôt potom samostatne určí rýchlosť a spôsob nabíjania, ktoré na konci nabíjania elektronika spomalí na režim udržiavacieho nabíjania. Vďaka tomu nedochádza k prebíjaniu batérií a znižovaniu ich životnosti. Bežné nabíjačky totiž nabíja plnou rýchlosťou, potom nabíjanie ukončí a nabitie batérií potom nie je tak presné. V prípade chybného vloženia batérií nabíjačka nabíjanie vôbec nespustí a tým eliminuje všetky bezpečnostné riziká.

Nabite kdekoľvek a kedykoľvek
Vstupné USB rozhranie nabíjačky umožňuje jej použitie takmer kdekoľvek. Batérie tak môžete nabíjať pomocou autoadaptéra, cez USB port vášho notebooku či powerbanky alebo priamo zo siete bez ohľadu na to, či ste práve doma, v meste, alebo v prírode.

Šetrná k životnému prostrediu
Ekológia hrá pri nabíjačkách a batériách ReCyko jednu z hlavných rolí. Viac ako 10 % materiálu je pri výrobe batérií použitých z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnej dobe najvyšší podiel na svete. A zároveň viac ako 94% materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je opätovne recyklovateľných. Pri pravidelnom používaní nabíjacích batérií tak dlhodobo šetríte životné prostredie.

Výrobce nezabudol ani na krabičku. Balenie batérií je totiž ako prvé svojho druhu na trhu vyrobené iba z papiera – tak, aby bolo plne ekologické a recyklovateľné.

Spoločnosť GP týmto uvádza na trh ekologickú generáciu nabíjacích batérií a nabíjačiek pod označením ReCyko, ktoré využívajú moderné výrobné technológie a nadväzujú na úspech predchádzajúcich radov nabíjacích batérií. Rad ReCyko ponúka špičkové aj obyčajné nabíjačky s mnohými užitočnými vlastnosťami. Ich najväčšou nespornou výhodou je bezstarostné nabíjanie. Batéria ReCyko si tak s nabíjačkou Economy ľahko nabijete kedykoľvek a kdekoľvek.

Produkty GP s minimálnou uhlíkovou stopou
Batéria ReCyko a nabíjačka Economy sú skvelou kombináciou pre bezpečné a ekologické nabíjanie. Nielenže nabíjačka šetrí životnosť batérií a tým minimalizuje ekologickú záťaž, batérie GP ReCyko sú navyše vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Recyklovateľná je aj väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené. Spoločnosť GP navyše myslela aj na ekologické papierové balenie. Batérie a nabíjačky GP sú tak skvelými produktmi pre všetkých, ktorým na prírode záleží.


 
 
 

História ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradňa

 
 

Nech už máte akúkoľvek otázku ohľadom jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tým skúsených profíkov sa na vašu otázku čo najskôr podíva a pokusí sa zodpovedať ako to len pôjde.

Otázky zodpovie odborník Michal (TSBOHEMIA) Položiť vlastnú otázku Vstup do poradne

Diskusia neobsahuje žiadne príspevky

 

Potrebujete poradiť? Pýtajte sa odborníkov ...

povinná položka

 
 
 
 

napíšte nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

  Prihláste sa

   
  ­
  Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?