Kontakty | TSBOHEMIA

Kontakty

Neváhajte sa nám ozvať

Všeobecné informácie

oddelenie Telefón E-mail
Obchodné oddelenie (Po-So: 9.00 – 19.00) 585 157 488 obchod@tsbohemia.cz
Firemní zákazníci 585 157 404 firmy@tsbohemia.cz
Servis a reklamamácia 585 157 507 servis@tsbohemia.cz
Technická podpora 585 157 405 podpora@tsbohemia.cz
Marketing 585 157 520 marketing@tsbohemia.cz
Infolinka Barbone 844 111 213 barbone@tsbohemia.cz
Sekretariát a financie 585 157 509 sekretariat@tsbohemia.cz
Personálne oddelenie 777 912 030 zamestnani@tsbohemia.cz
Webmaster (IT) 585 157 486 webmaster@tsbohemia.cz
GDPR (spracovanie a ochrana osobných údajov) - gdpr@tsbohemia.cz
Pripomienky, žiadosti, hodnotenia - pripominky@tsbohemia.cz
Oznámenie porušenia - whistleblowing@tsbohemia.cz

Predstavenstvo spoločnosti

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Predseda predstavenstva

Ing. Lubomír Pešák

pesak@tsbohemia.cz

Vedenie spoločnosti

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Výkonný riaditeľ

Mgr. Patrik Hužva, MBA

736104139 phuzva@tsbohemia.cz

Manažér IT, zástupca riaditeľa

Patrik Prikrt

775912072 pprikrt@tsbohemia.cz

Manažér nákupu

Libor Malý

777912049 lmaly@tsbohemia.cz

Manažér marketingu

Bc. Lukáš Valouch

775912070 775912070 lvalouch@tsbohemia.cz

Manažér predajnej siete

Zdeněk Strapina

777912058 zstrapina@tsbohemia.cz

Manažér reklamácií a servisu

Jakub Arely

585157449 777912060 jarely@tsbohemia.cz

Manažérka finančného oddelenia

Lucie Sychrová

585157474 777912054 lsychrova@tsbohemia.cz

Manažér logistiky

Tomáš Birčák

777912046 tbircak@tsbohemia.cz

Manažér HR (personalista)

Mgr. Martina Holubíková

777912030 mholubikova@tsbohemia.cz

Obchodné oddelenie

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Obchodník - firemní zákazníci

Petr Janovský

585157565 777912043 pjanovsky@tsbohemia.cz

Obchodník - firemní zákazníci

Zdeněk Malý

585157540 601301703 zmaly@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Ing. Zuzana Skaličková

585157443 zskalickova@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Libor Želísko

585 157 536 lzelisko@tsbohemia.cz

Obchodník - eshop

Lucie Vojáčková

585157437 775912071 lvojackova@tsbohemia.cz

Brno, Heršpice

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Vedúci pobočky

Adam Křivánek

585157591 601301661 akrivanek@tsbohemia.cz

Brno, Veverí

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Vedúci pobočky

Martin Felkl

585157484 777912044 mfelkl@tsbohemia.cz

Olomouc, Pavlovičky

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Vedúci pobočky

Lukáš Slouka

585157439 lslouka@tsbohemia.cz

Opava, Predmestie

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Vedúci pobočky

Lukáš Detour

585157420 777912039 ldetour@tsbohemia.cz

Ostrava, Hrabová

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Vedúci pobočky

Mgr. Veronika Chylinská

585157553 775912065 vchylinska@tsbohemia.cz

Uherské Hradiště

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Vedúci pobočky

Ivo Rachůnek

585157412 775912063 irachunek@tsbohemia.cz

Zlín

funkcia Meno Telefón mobilné E-mail

Vedúci pobočky

Karol Hruška

585157475 775912062 khruska@tsbohemia.cz







0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

    Prihláste sa

     
    ­
    Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?