Buďte pri tom

Pridajte sa k nám!

Sme obchodná firma a zákazník je stredobod nášho diania. Veríme, že e-commerce je budúcnosť. Sme spoločnosť s firemnou kultúru postavenú na otvorenosti, rešpekte a ľuďoch. Buďte pri tom s nami.

Voľné pozície Brigády

TSBOHEMIA

Stabilní zaměstnavatel

Hráme fér. Našu spoluprácu zakladáme na vzájomnej dôvere a rešpekte. Z rokovaní s nami spoznáte, že ľudský prístup pre nás zohráva zásadnú úlohu. Sme skúsený, silný a stabilný partner pre váš kariérny rast a vzdelávanie. Veríme, že skvelú firmu robia skvelí ľudia. Nie sme ale pre každého, sme nároční. Od našich spolupracovníkov očakávame vysokú aktivitu na každej pozícii.

TSBOHEMIA

Na nás je spoleh

Sme vytrvalí a plníme sľuby. K našim zákazníkom aj kolegom. Premýšľame o vplyve toho, čo robíme. Aktívne riešime vzniknuté problémy, navrhujeme možnosti a doťahujeme riešenie do konca. Hľadáme cesty na zlepšenie. Používame nadhľad a sedliacky rozum. K prípadným chybám sa staviame čelom a na zmeny reagujeme flexibilne.

TSBOHEMIA

Přijetí do týmu

Vieme, že nástup do nového zamestnania môže byť náročný. Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili dobre od prvej chvíle. Navzájom sa rešpektujeme. Každého nového kolegu vykonáme starostlivým zapracovaním. Ctíme kolegov, ktorí sa chcú naučiť niečo nové. Máme pozitívny prístup, dôverujeme si a ťaháme za jeden povraz. A máme zmysel pre humor. Buďte pri tom s nami.

Práca plná benefitov

Chceme našim zákazníkom a partnerom ponúkať prvotriedne služby a vieme, že bez šikovných ľudí to nejde. Určite oceníte zohratý mladý kolektív a príjemné moderné pracovné prostredie. Ponúknuť môžeme aj získanie bohatých skúseností, ocenenie chytrých nápadov, ale aj množstvo prémiových benefitov. Viac o benefitoch


Viac o spoločnosti Voľné pozície Brigády

Priebeh výberového konania

 1. štart

  Napíšte niečo o sebe a pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis prípadne aj motivačný list prostredníctvom formulára dostupného pri jednotlivých ponúkaných pozíciách.

 2. Rýchle info

  V prípade, že nás zaujmete, budeme Vás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky do 7 dní.

 3. Pohovor

  Prvé kolo prebehne s personalistom a taktiež absolvujete vstupné testy. V nasledujúcom kole sa už osobne stretnete s budúcim nadriadeným.

 4. Vyhodnotenie

  O výsledku výberového konania vás budeme na základe dohovoru informovať telefonicky alebo e-mailom.
0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

  Prihláste sa

   
  ­
  Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?