Optoma UHD38x (E9PV7GL06EZ3)

Objednací kód: 9983558 Part No.: E9PV7GL06EZ3 Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 měsíců / 24 Month
 
Optoma UHD38x (E9PV7GL06EZ3)
 
 
Produkt s darčekom
Populárny produkt
 
 
 
BONUS! 92" plátno Optoma v hodnote 3790,-
 
 
 
 
Projektor DLP, FULL 3D 4K, 4000 ANSI, 1 000 000:1, HDMI, VGA, RS232, 10W repro
Overiť dostupnosť

v predajniach

938.09 EUR

775.28 EUR bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ako darček k tomuto produktu dostanete Optoma plátno DS-9092PWC úplne zadarmo 
 
 

Odporúčaný tovar

 

Príslušenstvo

54.81 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

62.70 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

63.08 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

500.14 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

149.45 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

137.61 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

279.57 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

441.00 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

602.92 EUR 
 
 
 
 

Príslušenstvo

98.19 EUR 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Ponorte sa do sveta hier v rozlíšení Ultra HD, živých športových prenosov, televíznych relácií a filmov. Bleskovo rýchly monitor 4K UHD UHD35x s nízkou latenciou prináša pôsobivý obraz v kvalite ako v kine, veľmi nízke vstupné oneskorenie 4,2 ms a vysokú obnovovaciu frekvenciu 240 Hz - ideálny pre získanie konkurenčnej výhody pri hraní hier.

Fanúšikovia televíznych relácií a filmov sa môžu tešiť na vynikajúcu hĺbku farieb, krištáľovo čisté detaily a iskrivý kontrast, ktoré im poskytnú ohromujúci zážitok. Tento štýlový projektor je vybavený najnovšími technológiami a funkciami a môže sa pochváliť kompatibilitou s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) a HLG, technológiou Full 3D a dvoma portami HDMI 2.0. Je ideálny pre vychutnanie realistickej zábavy na veľkej obrazovke v akomkoľvek obytnom priestore.
Jasný herný projektor pre domácu zábavu s rozlíšením True 4K UHD

Zábava na veľkom plátne
Pomocou projektora môžete vytvárať a zobrazovať obraz oveľa väčší ako na akomkoľvek televízore. Môžete vytvoriť obrovský obraz s uhlopriečkou až 300"*. Ideálny na znovuvytvorenie pohlcujúceho zážitku z kina v pohodlí vášho domova.

Premietanie aj za svetla
Tento univerzálny projektor pre domácu zábavu kombinuje vysoký jas a živé farby pre živý a verný obraz v dobre osvetlenom prostredí* - ideálny na sledovanie televíznych relácií, športových prenosov a filmov alebo hranie hier s rodinou či priateľmi kedykoľvek počas dňa.

Rozlíšenie 4K UHD
Rozlíšenie Ultra HD 4K prináša ostrejší, realistickejší obraz a sýtejšie farby – môžete tak sedieť bližšie k obrazovke a vychutnať si pôsobivejší zážitok. Naše projektory DLP poskytujú rozlíšenie True 4K UHD schválené asociáciou CTA (Consumer Technology Association), ktoré dokáže na plátno premietnuť 8,3 milióna pixelov. To je štyrikrát viac detailov ako Full HD a dvakrát viac ako pri konkurenčnej technológii, ktorá poskytuje iba 4,1 milióna pixelov.

Kompatibilita s HDR a HLG
Dokáže prijímať a zobrazovať obsah HDR10 aj Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Tento projektor Optoma vám umožní vidieť oveľa viac detailov a textúr. Objekty vyzerajú pevnejšie a realistickejšie a ďalšie detaily vytvárajú väčší pocit hĺbky.

Úžasné farby
Sledujte filmy, televízne programy a hrajte hry v úžasných farbách v akomkoľvek prostredí. Projektory Optoma poskytujú spoľahlivý výkon vhodný pre akýkoľvek obsah a prostredie. Naše domáce projektory sú schopné reprodukovať farebný gamut Rec.709, medzinárodný štandard HDTV, ktorý zaručuje presnú reprodukciu filmových farieb presne podľa zámeru režiséra. Alebo sýtejšie farby pre výrazný obraz, ktorý sa skvele hodí na hranie hier a animované filmy.


Viac informácií

Stránka výrobcu:http://www.optoma.cz/

 
 
 

Zaradenie

 
 
 
 
 
 
 
 

História ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradňa

 
 

Nech už máte akúkoľvek otázku ohľadom jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tým skúsených profíkov sa na vašu otázku čo najskôr podíva a pokusí sa zodpovedať ako to len pôjde.

Otázky zodpovie odborník Libor (TSBOHEMIA) Položiť vlastnú otázku Vstup do poradne
Projektor Optoma UHD38x
Filip, 3.1.2024 19: 09: 00

Dobrý deň, chcem kúpiť 4K projektor pre domáce premietanie filmov. Vzdialenosť od steny pred ktorou bude projektor k plátnu je 4.9 metrov, Optimálna šírka plátna je 240 cm, maximálna možná je 3 metre. Zvažujem kúpu Optoma UHD38x máte nejaké referencie prípadne odporúčania na iný projektor? Vďaka Filip

LM, 4.1.2024 9: 10: 00

Dobrý deň, v tejto triede sa jedná o najobľúbenejší variant spoločne s modelom UHD35x. Pomer ceny výkon tu vychádza veľmi dobre.

 

Potrebujete poradiť? Pýtajte sa odborníkov ...

povinná položka

 
 
 
 

napíšte nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém so zakúpeným výrobkom v záručnej lehote? S reklamamací sa môžete obrátiť priamo na autorizovaný servis. Vybavenie reklamymace môže byť o niekoľko dní rýchlejšie, pretože sa tovar nemusí prepravovať medzi servisom a obchodom, ste v priamom kontakte s reklamačným technikom a váš problém môžete konzultovať priamo s kompetentnou osobou.

V žiadnom prípade sa nezriekame zodpovednosti reklamovať tovar, iba ponúkame možnosť rýchlejšieho vybavenia.

informaceo autorizovanom servise

 • servis: OPRAVIŤ TO
 • WWW: https://rma.fixit-service.com/rma/document
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupný košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

   Prihláste sa

    
   ­
   Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?