Ovládač Logitech G Saitek Farm Sim (balík s ťažkým vybavením)

Objednávací kód: 8991482Part No.: 945-000062Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 mesiacov / 24 mesiacov

Doprava od 2,39 €
Vyzvihnutie zdarma
Loading...

Volant s pedálmi nielen pre Farming Simulator, pre PC

215,64 €
179,70 € bez DPH
Loading...

Popis
Ovládač Logitech G Saitek Farm Sim (balík s ťažkým vybavením)

VYUŽITE VÝHODY DOKONALÉHO RIADENIA FARMY

Balík Logitech G Heavy Equipment Bundle predstavuje pôsobivú zostavu špecializovaných zariadení na simuláciu farmy. K dispozícii máte všetky potrebné nástroje: volant s možnosťou otáčania o 900°, masívne pedále a postranný panel pre realistickú simuláciu a zábavu. V spolupráci so spoločnosťou GIANTS software a komunitou farmárskych simulátorov (to ste vy!) sme posunuli zábavu pri obrábaní pôdy, chove hospodárskych zvierat a predaji tovaru na novú úroveň. A to nielen ovládaním poľnohospodárskych strojov!

Zašpinite si ruky ovládacími páčkami a tlačidlami integrovanými do volantu pri vykonávaní herných poľnohospodárskych úloh, ako je napríklad spustenie motorovej píly. Všetko je vám k dispozícii na to najintenzívnejšie agrodružstvo. Balík Heavy Equipment, ktorý je teraz technicky vylepšený na základe spätnej väzby komunity používateľov, je plne pripravený čeliť náročným podmienkam farmárskeho života.

PRVÝ ÚTOK

Otáčanie o 900 stupňov v oboch smeroch. Centrálne odpružené volantové koleso má všetky kľúčové prvky skutočného poľnohospodárskeho vybavenia. Vychutnajte si náročnú prácu na farme s realistickými funkciami otáčania a nakláňania... a klaksónom. A samozrejme sme nezabudli ani na otočnú rukoväť, takže voľnú ruku môžete použiť na ovládanie bočného panelu alebo konzumáciu nápojov.

ZAŠPINITE SI RUKY

Praktické ovládacie prvky na ovládanie farmára. Herné situácie si vyžadujú ovládacie páčky a tlačidlá a tento volant je nimi plne vybavený. Dvojité ovládacie páčky, z ktorých každá je vybavená tlačidlom na stlačenie, sú ideálne na pohyb postavy a ovládanie kamery. Štvorsmerný klobúkový prepínač v blízkosti oboch ovládacích pák poskytne osem ďalších tlačidiel pre vaše potreby. Dve ergonomické tlačidlá pripomínajúce spúšť sa nachádzajú na zadnom paneli. Všetko navyše môžete jednoducho naprogramovať priamo v hre.

REALISTICKY OVLÁDANÁ SILA

Vyhradené pedále na ovládanie vodiča. Vychutnajte si ideálnu simuláciu traktora s vyhradenými pedálmi akcelerátora a brzdy. Uhlový zdvih je nastavený na 20 stupňov pre dokonalé ovládanie. Pedále možno pripojiť k volantu pomocou 1,8 m kábla. To znamená, že celá súprava zaberie iba jeden port USB vašej hernej zostavy.

OVLÁDANIE NAKLADAČA VO VŠETKÝCH OSIACH

Široké možnosti prispôsobenia s viac ako 25 programovateľnými tlačidlami. Jednoduché ovládanie strojov na ťažbu dreva, žeriavov, motorových píl, drvičov, prívesov a ďalších zariadení. Ovládacia páka nakladača umožňuje ovládanie osí nahor, nadol a otáčanie. Pomocou prepínača režimov získate ďalšiu sadu príkazov, celkovo môžete ovládať šesť osí. Ľahko nastavte otočný ovládač tempomatu a funkciu autopilota a sústreďte sa na iné veci, napríklad na občerstvenie na farme.

ZBIERAJTE BOHATÚ ÚRODU NA DLHÉ ROKY

Ste pripravení na akciu. Softvér GIANTS neustále pridáva nové stroje a funkcie pre ešte lepší zážitok zo simulácie poľnohospodárstva. Hra obsahuje viac ako 250 autentických vozidiel a nástrojov a na mnohých ďalších sa pracuje. Spoločnosť Logitech G zaručuje, že bočný panel vozidiel dokáže obsluhovať všetky vozidlá a nástroje v hre. A vďaka 25 programovateľným tlačidlám a prepínačom je bočný panel dokonale pripravený na budúcnosť.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Úplne a úplne plug-and-play. Nie je potrebné načítavať ovládače ani inštalovať ďalší softvér. Balík je kompatibilný so systémami Windows 7, 8.1 a 10 a s väčšinou najpoužívanejších softvérov na simuláciu poľnohospodárstva, a dokonca aj s hrami rôznych žánrov, ako sú Euro Truck, Train Simulator a Elite Dangerous.


Parametre

Všeobecné vlastnosti
Typ zariadenia:Volant
Typ zariadenia:Radiaca páka
Typ zariadenia:Pedále
Platforma:PC
Operačný systém
Podpora operačných systémov:Windows 8
Podpora operačných systémov:Windows 7
Podpora operačných systémov:Windows 10
Fyzické vlastnosti
Farba:Čierna
Počet tlačidiel:25

Hodnotenie

Poradňa