XBOX Series S - 1TB Carbon Black (XXU-00010)

Objednací kód: 110146 Part No.: XXU-00010 Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 měsíců / 12 Month
 
XBOX Series S - 1TB Carbon Black (XXU-00010)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herná konzola XBOX Series S - 1TB Carbon Black
Overiť dostupnosť

v predajniach

326.89 EUR

270.16 EUR bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 
fy22q1-xbox-series-s-pdp-sk-sk

Popis produktu:

S konzolou Xbox Series S prejdite úplne na digitálny obsah a vychutnajte si výkon novej generácie na vôbec najmenšiu konzolu Xbox za skvelú cenu. Využite každú minútu hrania na maximum vďaka funkcii rýchleho obnovenia, bleskovému načítaniu a hrateľnosti v snímkovej frekvencii až 120 FPS – to všetko vďaka technológii Xbox Velocity Architecture. Vychutnajte si digitálne hry pre štyri generácie konzol Xbox so stovkami optimalizovaných titulov, ktoré vyzerajú a hrajú sa lepšie ako kedykoľvek predtým. Keď pridáte predplatné Xbox Game Pass Ultimate (členstvo v predaji samostatne), získate online multiplayer pre hranie s priateľmi a okamžitý prístup ku knižnici s viac ako 100 vysoko kvalitných hier vrátane nových titulov od Xbox Game Studios, ako napríklad Halo Infinite, Forza Horizon 5 a Minecraft Dungeons.*

img-kv-des img-kv-mob

Výkon novej generácie v najmenšom Xboxe všetkých čias

S konzolou Xbox Series S prejdite úplne na digitálny obsah a vychutnajte si výkon novej generácie na vôbec najmenšiu konzolu Xbox za skvelú cenu.

img-kv-des

Viac hrajte, menej čakajte

Využite každú minútu hrania na maximum vďaka funkcii rýchleho obnovenia, bleskovému načítaniu a hrateľnosti v snímkovej frekvencii až 120 FPS – to všetko vďaka technológii Xbox Velocity Architecture.*

Sledujte svoju obľúbenú zábavu

Streamujte video v 4K zo služieb Netflix, Amazon, a ďalších platforiem.

img-kv-des img-kv-mob

Tisíce hier pripravených na hranie

Vychutnajte si digitálne hry pre štyri generácie konzol Xbox so stovkami optimalizovaných titulov, ktoré vyzerajú a hrajú sa lepšie ako kedykoľvek predtým.

img-kv-des img-kv-mob

Objavte svoju ďalšiu obľúbenú hru

Keď pridáte predplatné Xbox Game Pass Ultimate (členstvo v predaji samostatne), získate online multiplayer pre hranie s priateľmi a okamžitý prístup ku knižnici s viac ako 100 vysoko kvalitných hier vrátane nových titulov od Xbox Game Studios, ako napríklad Halo Infinite, Forza Horizon 5 a Minecraft Dungeons.*

img-kv-des img-kv-mob

Forza Horizon 5 

Vydajte sa na úchvatné výpravy naprieč pulzujúcim a neustále sa vyvíjajúcim prostredím otvoreného sveta v Mexiku s neobmedzeným a zábavným riadením v stovkách najlepších automobilov na svete. Forza Horizon 5 vyjde už čoskoro.

img-kv-des img-kv-mob

Zoznámte sa s novým bezdrôtovým ovládačom Xbox

Vyskúšajte si modernizovaný bezdrôtový ovládač Xbox navrhnutý pre lepšie pohodlie počas hrania. Sledujte svoj cieľ pomocou texturovaných rukovätí a jednoducho zaznamenávajte a zdieľajte obsah.

img-kv-des img-kv-mob

Príslušenstvo

Väčšinu príslušenstva pre Xbox One – vrátane ovládačov, slúchadiel a ďalších zariadení – môžete použiť na konzole Xbox Series S.

Aplikácia Xbox Family Settings

Vďaka bezplatnej aplikácii Xbox Family Settings pre Android a iOS teraz môže byť hranie bezstarostnejšie. Ľahko spravujte aktivity svojich detí na konzolách Xbox a povoľte herné možnosti, ktoré sú vhodné pre vašu rodinu. Užite si rýchlo zábavu a jednoducho pridajte svoje deti do rodinného účtu. Nastavte limit pre trávenie času pred obrazovkou, aktualizujte obmedzenia obsahu, kontrolujte útratu a sledujte prichádzajúce žiadosti o priateľstvo.*

VYBERTE SI IDEÁLNU KONZOLI XBOX

Toto je ukážkový obrázok Toto je ukážkový obrázok
Séria Xbox X Xbox Series S 1TB
Architektúra rýchlosti Xbox

Rýchle obnovenie

Hardwarovo akcelerovaný Raytracing Direct X

Hranie až pri 120 FPS

Spätná kompatibilita s tisíckami hier štyroch generácií

Dolby Vision a Dolby True HD so systémom Atmos

Výstup HDMI 2.1

Špeciálna 1TB SSD ako interné úložisko

12 teraflopov výpočtového výkonu

4 teraflopy výpočtového výkonu

Hranie v skutočnom 4K

Natívne rozlíšenie 1440p

Prehráva fyzické herné disky

Neprehráva fyzické herné disky

Streamovanie videa v 4K Ultra HD zo služieb Netflix, Amazon Video a ďalších

Prehráva disky Blu-ray v 4K UHD

Xbox game pass ultimate included with xbox all access

Prístup k viac ako 100 vysoko kvalitným hrám pre konzolu, PC, telefóny a tablety

* Dôležité informace:

 • Použitie výhradne s digitálnymi hrami; konzola neprehráva fyzické disky.

 • 120 FPS: Vyžaduje podporovaný obsah a displej; použitie pri Xboxe Series S, akonáhle bude obsah dostupný.

  Streamovanie v 4K: pri vybraných aplikáciách, ďalšie informáciemace nájdete na xbox.com. Niektoré aplikácie vyžadujú predplatné u jej poskytovateľa a/alebo sa na ne môžu vzťahovať ďalšie nároky.

  Dolby: Dolby Vision HDR na Xboxe vyžaduje kompatibilný displej. Dolby Atmos pre slúchadlá vyžaduje dodatočný nákup v obchode Microsoft Store.

  Aplikácia Xbox Family Settings: Aby aplikácia fungovala, musí byť detský účet prihlásený k účtu Microsoft s profilom Xbox používaným v rodine pre nastavenie. Aplikácia Xbox Family Settings vyžaduje minimálne iOS 10 alebo Android 5.

 • AIRBUS a ďalšie značky produktov a služieb značky Airbus sú chránenými ochrannými známkami spoločnosti Airbus. Všetky práva vyhrazena. Oficiálne licencované spoločnosťou Airbus. Názvy, emblémy, dizajny trupov a logá značky Cessna sú ochrannými známkami a duševným vlastníctvom spoločnosti Textron Innovations Inc. a sú použité na základe licencie udelenej spoločnosti Microsoft Corporation. Názvy, emblémy, dizajny trupov a logá značky Cub Crafters sú ochrannými známkami a duševným vlastníctvom spoločnosti Cub Crafters a sú použité na základe licencie udelenej spoločnosti Microsoft Corporation.

  Logo EA je ochrannou známkou spoločnosti Electronic Arts Inc. STAR WARS © a TM 2019 Lucasfilm Ltd. Všetky práva vyhrazena.


 
 
 

Zaradenie

 
 
 
 
 
 
 
 

História ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradňa

 
 

Nech už máte akúkoľvek otázku ohľadom jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tým skúsených profíkov sa na vašu otázku čo najskôr podíva a pokusí sa zodpovedať ako to len pôjde.

Otázky zodpovie odborník Petr (TSBOHEMIA) Položiť vlastnú otázku Vstup do poradne
X box s 1TB/kinect senzor
milan, 18.11.2023 22: 00: 00

Dobrý deň Zle kx boxu s 1TB pripojiť kinect senzor ďakujem

Peter, 19.11.2023 10: 59: 00

Dobrý deň Milane, pre tento druh dotazu odporúčam kontaktovať priamo podporu Xbox na odkaze, ktorý Vám prikladám nižšie: https://support.xbox.com/sk-CZ/contact-us. Ďakujeme za otázku a prajeme Vám pekný deň. Za tím TS.BOHEMIA, Peter

 

Potrebujete poradiť? Pýtajte sa odborníkov ...

povinná položka

 
 
 
 

napíšte nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupný košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnávate 0 Zobraziť Zmazať všetko

  Prihláste sa

   
  ­
  Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa | Zabudli ste Heslo?