Gorenje RB493PW

Objednávací kód: 9900469Part No.: RB493PWZáruka spotrebiteľ/ostatní: 24 mesiacov / 24 mesiacov

Je nám ľúto,
ale tento produkt je beznádejne vypredaný alebo je dostupný len ako darček k vybranému výrobku. Prosím, vyberte si z ponuky nižšie.

Popis

Kľúčové vlastnosti Gorenje RB493PW LED osvetlenie Polička z bezpečnostného skla Energeticky účinný Jasné a účinné osvetlenie Chladnička je vybavená LED osvetlením, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a zároveň vysoko účinné. Životnosť tohto osvetlenia je 30-krát dlhšia ako životnosť bežnej žiarovky, takže ušetríte až 10-krát viac energie. Poličky z bezpečnostného skla Sklenené police v chladničke sú vyrobené z bezpečnostného skla, takže sú vysoko odolné a ľahko sa čistia. V prípade vyliatia tekutiny na spodnú policu nebude kvapkať. Energetická účinnosť Chladnička Gorenje je energeticky vysoko efektívna. Dosiahnete tak výrazné zníženie vašich účtov za elektrinu. Funkcie Voľne stojaca chladnička v bielom dizajne Mechanické ovládanie Ekologické LED osvetlenie Energetická účinnosť Možnosť zmeny smeru otvárania dverí 2 nastaviteľné nožičky Vnútorné vybavenie 1 polica z bezpečnostného skla 1 zásuvka na zeleninu 2 police vo dverách 1 polica na fľaše vo dverách 2 priehradky na vajcia 1 zásobník na ľad Technické parametre Celkový využiteľný objem 119 l Objem chladničky 105 l Objem mrazničky 14 l Hladina hluku 40 dB Trieda mrazenia Doba skladovania v prípade poruchy 15 h Výška 84,5 cm Šírka 56 cm Hĺbka 57,9 cm

Viac informácií

Skupina Gorenje je jedným z popredných európskych výrobcov domácich spotrebičov s viac ako 60-ročnou tradíciou. Technologicky vyspelé spotrebiče s výnimočným dizajnom a ekologické značky Gorenje, Asko, Atag, Pelgrim, Mora, Etna a Körting vytvárajú komfortné domácnosti vo viac ako 90 krajinách. Zameriavame sa predovšetkým na výrobky pre domácnosť, čo zahŕňa nielen domáce spotrebiče, ale aj výrobky na vykurovanie a chladenie, kuchynský nábytok a dizajnérske služby. Komerčné aktivity Portfolio Investments zahŕňajú služby súvisiace s ochranou životného prostredia, nástrojárstvom, strojárstvom, potravinárstvom a maloobchodom. Za posledné polstoročie sme rozšírili svoju medzinárodnú obchodnú sieť a v súčasnosti 95 % našich tržieb dosahujeme mimo Slovinska. V roku 2014 dosiahol náš obrat hodnotu 1,246 bilióna eur. Väčšina našich tržieb pochádza z Ruska, Nemecka, Holandska, Škandinávie, strednej a južnej Európy, USA a Austrálie.
GORENJE

Ďalšie produkty značky GORENJE

Parametre

Hluk
Hladina hluku [dB]:39
Základné parametre
Farba:Biela
Objem chladničky [l]:105
Objem mrazničky [l]:14
Umiestnenie mrazničky:hore
Klimatická trieda:N
Klimatická trieda:ST
Klimatická trieda:T
Počet dverí:1
Počet priehradiek chladničky:3
Počet mraziacich priehradiek:1
Fyzické vlastnosti
Vymeniteľné dvere:Áno
Hmotnosť [kg]:31
Výška [mm]:845
Šírka [mm]:560
Hĺbka [mm]:579
Napájanie a spotreba energie
Energetická trieda:D
Príkon [W]:80

Záruka

Opravy spotrebnej elektroniky GORENJE & MORA zabezpečuje priamo výrobca, viac na: Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa servisných riešení, kontaktujte nás na [email protected] alebo na tel.: +420585157507.

Hodnotenie

Poradňa