HP Lesklý fotografický papier Everyday, A4, 25 listov, 200 g/m2 Q5451A

Objednávací kód: 690806Part No.: Q5451AZáruka spotrebiteľ/ostatní: 24 mesiacov / 6 mesiacov

Doprava od 2,39 €
Vyzvihnutie zdarma
Loading...

HP Lesklý fotografický papier Everyday, A4, 25 listov, 200 g/m2 Q5451A

7,42 €
6,18 € bez DPH
Loading...

Popis


Lesklý fotografický papier HP Glossy Photo Paper Everyday, A4, 25 listov, 200 g/m2

Tlačte každodenné farebné fotografické projekty za nízke náklady pomocou recyklovaného papiera. Tento lesklý papier rýchlo schne a možno ho použiť v akejkoľvek atramentovej tlačiarni. Pomocou softvéru HP Photo Creations môžete vytvárať fotoportréty, letáky, kalendáre a ďalšie materiály. Bavte sa - tlačte a zdieľajte fotografické projekty za rozumnú cenu. Lacný fotopapier je ideálny na spontánne domáce fotografie a školské projekty. Pomocou softvéru HP Photo Creations vytvorte z fotografií fotoknihy, kalendáre a ďalšie materiály.

Rýchloschnúci fotopapier umožňuje tlačiť farebné fotoprojekty použiteľné ihneď po vytlačení. Výtlačky rýchlo schnú a umožňujú jednoduchú manipuláciu. Fotografie vytlačené na hladkom, lesklom povrchu sú ostré a jasné. Papier vyrobený z vlákien s certifikátom FSC podporuje zodpovedné lesné hospodárstvo. Šetrite zdroje recykláciou - tento fotopapier možno recyklovať na zberných miestach, ktoré prijímajú kartónové obaly (Papier sa vo vašej oblasti nemusí dať recyklovať.).


Technické špecifikácie

  • Hardvérová kompatibilita: kompatibilný so všetkými atramentovými tlačiarňami.
  • Veľkosť média (jeden list, metrické jednotky): 210 x 297 mm
  • Počet listov v balení: 25
  • Povrch média: lesklý
  • Hmotnosť tlače: 200 g/m2

Viac informácií

Hewlett-Packard, skrátene HP, je nadnárodná spoločnosť v oblasti informačných technológií so sídlom v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z najväčších spoločností vo svojom odbore na svete, ktorá pôsobí takmer vo všetkých krajinách. Špecializuje sa na vývoj a výrobu počítačového, úložného a sieťového hardvéru, softvéru a ďalších služieb. Je známa najmä svojimi tlačiarňami, osobnými počítačmi, skenermi, vreckovými počítačmi a servermi.
Stránky výrobcu: www.hp.cz
Stránky o produkte: www.hp.cz
HP

Ďalšie produkty značky HP

Parametre

Počet listov v balení:25 [kus]
Typ fotografického papiera:lesklý
Gramáž:200 [g/m<sup>2</sup>]
Rozmery (V x Š):210 x 297 [mm]
Ostatné parametre
Distribúcia:CZ

Hodnotenie

Poradňa