Logitech G Saitek Pro Flight Multi Panel 945-000009

Objednávací kód: 8990473Part No.: 945-000009Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 mesiacov / 24 mesiacov

Doprava od 2,39 €
Vyzvihnutie zdarma
Loading...

Logitech G Saitek Pro Flight Multi Panel 945-000009

86,23 €
71,86 € bez DPH
Loading...

PopisFlight Multi Panel - Profesionálny ovládač simulácie autopilota


Lietajte s autopilotom v reálnom čase

Na palube vás privíta LED displej tohto plnohodnotného autopilota, ktorý pracuje v reálnom čase s väčšinou softvéru na simuláciu letu. Nestrácajte čas s titěrnými ovládacími prvkami na obrazovke - panel je pripravený na inštaláciu do baranov systému Logitech G Flight Yoke System alebo do vlastných zostáv kokpitu. Na rýchlejšiu voľbu je panel vybavený integrovaným otočným voličom na nastavenie frekvencie. Ďalšie funkcie umožňujú jednoduché nastavenie škrtiacej klapky, klapiek a sklonu výškovky vášho lietadla.


Aktivácia činností v simulátore jednoduchým dotykom - mimoriadne jednoduché ovládanie režimov

Plnohodnotný panel autopilota s údajmi zobrazovanými v reálnom čase prostredníctvom LED diód vám poskytuje pohodlné ovládanie celého radu nastavení v rámci softvéru FSX, X-Plane a Prepar3D. Na vykonanie nastavení nie je potrebné zväčšovať ovládacie prvky na obrazovke. Pridajte kombinovaný panel do zostavy letového simulátora a budete môcť ovládať nastavenia autopilota lietadla prostredníctvom skutočných otočných ovládačov a tlačidiel.


Presné ovládanie v akejkoľvek výške - Vyhradené ovládacie prvky pre kľúčové funkcie

Jednoducho nastavte ovládacie prvky lietadla, ako sú automatická škrtiaca klapka, klapky a náklon, prostredníctvom presného dvojcestného kolískového prepínača. Na presnejšie ovládanie náklonu je k dispozícii koliesko rolky - s presne ideálnym množstvom odporu - na udržiavanie požadovanej výšky.


Plne prispôsobiteľné pre všetky letové podmienky - Modulárne a vymeniteľné

Rozsah prístrojových panelov kombinovaného panelu možno umiestniť nad seba alebo vedľa seba. Chcete umiestniť kombinovaný panel nad komunikačný panel? Hotovo. Chcete umiestniť prepínací panel naľavo od baranov? Hotovo. Pohodlné montážne konzoly vám umožňujú usporiadať zostavu letovej simulácie v ľubovoľnej konfigurácii, obmedzenej len vašou predstavivosťou.


Jednoduchá inštalácia - úplne a úplne plug-and-play

Panel je kompatibilný s operačnými systémami Windows 7, 8.1 a 10 a po rýchlej inštalácii zásuvného modulu zo stránky podpory bude kompatibilný s vaším obľúbeným softvérom na simuláciu letu na PC vrátane FSX - Flight Simulator X, X-Plane 10 a Prepar3D® 2.2.


Parametre

Všeobecné vlastnosti
Typ zariadenia:Navigačný panel
Platforma:PC
Operačný systém
Podpora operačných systémov:Windows 8
Podpora operačných systémov:Windows 7
Podpora operačných systémov:Windows 10
Rozhranie
Typ rozhrania:Káblové pripojenie
Fyzické vlastnosti
Farba:Čierna
Farba kábla:Čierna

Hodnotenie

Poradňa