Prosím, jak je řešena česká lokalizace? Snad ne nálepkama?
Petr K. (T.S.BOHEMIA)|17. 9. 2025
Dobrý den, klávesnice je do CZ znaků laserovaná z výroby. Tudíž o nálepky se v žádném případě nejedná. Přeji hezký den. Za tým TS.BOHEMIA, Petr
Miroslav S. |26. 5. 2025
Dobrý den,
poněkud mě chybí bližší informace odledně nabíjení, Možnost využítí nabíječky na př. pro telefony(napětí,...), nebo USB na př. notebooku. Díky. Možná jsem to přehlédl.
Petr K. (T.S.BOHEMIA)|26. 5. 2025
Dobrý den, pane Miroslave,
děkujeme za Váš dotaz k bezdrátové klávesnici Logitech MX Keys S.
Klávesnice je vybavena vestavěnou dobíjecí baterií a pro nabíjení využívá rozhraní USB-C. Nabíjet ji můžete běžně:
přes USB port notebooku či počítače,
pomocí běžné USB nabíječky pro telefon (např. 5V / 1A nebo 5V / 2A).
Není tedy potřeba žádný speciální adaptér – klávesnice si odebírá pouze tolik proudu, kolik potřebuje. Nabíjení je bezpečné jak z USB portů, tak z běžných síťových adaptérů určených pro mobilní zařízení.
Doba plného nabití se pohybuje v řádu několika hodin, přičemž při běžném používání vydrží baterie i několik týdnů (v závislosti na intenzitě podsvícení a používání).
Pokud budete mít jakékoli další dotazy, rádi Vám je zodpovíme. Za tým TS.BOHEMIA, Petr
Miroslav K. |2. 2. 2025
Dobrý den, na Mironetu jsem našel levnější, šlo by trošku něco udělat s cenou? Děkuji.
https://www.mironet.cz/logitech-mx-keys-s-seda-bezdratova-klavesnice-usbc-bt-czsk-layout+dp640546/
Petr K. (T.S.BOHEMIA)|3. 2. 2025
Dobrý den, pošlete mi prosím tento dotaz soukromě na mail [email protected]. Děkuji a přeji hezký den.
Ak máte akúkoľvek otázku ohľadom produktu alebo jeho použitia, neváhajte sa nás opýtať. Náš tím skúsených profesionálov sa na Vašu otázku čo najskôr pozrie a pokúsi sa odpovedať čo najlepšie.