HP Nažehľovacie fólie (Iron-ON T-Shirt Transfer) 12 listů/A4/210 x 297 mm C6050A

Objednávací kód: 671117Part No.: C6050AZáruka spotrebiteľ/ostatní: 24 mesiacov / 6 mesiacov

Doprava od 2,39 €
Vyzvihnutie zdarma
Loading...

HP Nažehľovacia fólia (Iron-ON T-Shirt Transfer) 12 listov/A4/210 x 297 mm C6050A

17,81 €
14,84 € bez DPH
Loading...

Popis


Nažehľovacie HP (Iron-ON T-Shirt Transfer) 12 listov/A4/210 x 297 mm C6050A

Nažehľovacie transfery HP sú navrhnuté na jednoduchú aplikáciu s odnímateľným podkladom (za studena) a poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu s jasnými farbami odolnými voči vyblednutiu. Fólie poskytujú jednoduchý spôsob vytvárania výrazných tričiek na všetky príležitosti. Podkladová vrstva môže pred odlepením vychladnúť Nie je potrebné odstraňovať podkladovú vrstvu ihneď po nažehlení Vylepšená technológia zaručuje úspech na prvý pokus Zjednodušuje a zvyšuje spoľahlivosť procesu nažehlenia.

Nažehľovacie transfery HP poskytujú sýte, jasné farby, ktoré vydržia aj počas prania. Pokročilá konštrukcia výrobku umožňuje dosiahnuť vysokú kvalitu obrazu aj pri fotografiách. Obrázky a grafika si zachovávajú pôsobivosť a farby vydržia dlhšie aj po vypraní. Použiteľné s akoukoľvek tkaninou zo 100 % bavlny alebo kombináciou bavlna/polyester Medzi obľúbené potlače patria tričká, čiapky, šortky, bundy, šatky, tašky a posteľná bielizeň Ideálne na narodeniny, rodinné oslavy, tímové športy alebo firemné podujatia.


Technické špecifikácie

  • Rozmery média (jeden list, metrické jednotky): 210 x 297 mm
  • Počet hárkov v balení: 12
  • Jas tlače: 91
  • Hmotnosť tlače: 170 g/m(2)
  • Rozmery balenia (š x d x v): 237 x 5 x 314 mm
  • Hmotnosť balenia: 0,21 kg

Viac informácií

Hewlett-Packard, skrátene HP, je nadnárodná spoločnosť v oblasti informačných technológií so sídlom v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z najväčších spoločností vo svojom odbore na svete, ktorá pôsobí takmer vo všetkých krajinách. Špecializuje sa na vývoj a výrobu počítačového, úložného a sieťového hardvéru, softvéru a ďalších služieb. Je známa najmä svojimi tlačiarňami, osobnými počítačmi, skenermi, vreckovými počítačmi a servermi.
Stránky výrobcu: www.hp.cz
Stránky o produkte: www.hp.cz
HP

Ďalšie produkty značky HP

Parametre

Počet listov v balení:12 [kus]
Typ fotografického papiera:nažehlovací fólie
Rozmery (V x Š):210 x 297 [mm]
Ďalšie informácie
Ďalšie informácie:Nažehlovací fólie, které jsou určeny ke snadné aplikaci díky odstranitelné podkladové vrstvě (za studena) a poskytují vynikající kvalitu obrazu s jasnými barvami odolnými proti blednutí.
Fyzické vlastnosti
Formát:A4
Ostatné parametre
Distribúcia:CZ

Hodnotenie

Poradňa