Philco PC 165 E

Objednávací kód: 9918282Part No.: 40042631Záruka spotrebiteľ/ostatní: 24 mesiacov / 24 mesiacov

3 roky záruky navyše po registrácii na https://www.philco.cz/sluzby !!

Doprava od 14,99 €
Vyzvihnutie zdarma
Loading...

voľne stojaca kombinovaná chladnička - energetická trieda E - objem 122/53 l - 3 priehradky v mrazničke - LED osvetlenie - rozmery 143 × 49,5 × 56,2 cm (V × Š × H)

254,51 €
212,09 € bez DPH
Loading...

Popis

Kombinovaná chladnička PHILCO obsahuje mrazničku aj chladničku a je najbežnejším riešením pre väčšie aj menšie domácnosti. Ide o voľne stojacu chladničku, ktorú nebude problém umiestniť do vašej kuchyne. Patrí do klimatickej triedy ST. Hlučnosť chladničky patrí do triedy C, takže ju takmer nebudete počuť. Funkcie Možnosť otočenia dverí Výškovo nastaviteľné sklenené police 3 dverové police Priehradka na ovocie a zeleninu LED osvetlenie Technické vlastnosti Energetická trieda E Objem chladničky/mrazničky 122 l/53 l Ročná spotreba energie 195 kWh Hladina hluku 39 dB Mraziaci výkon 2,4 kg/24 h Akumulačný čas 15 hod. Klimatická trieda ST-N Rozmery výrobku : Výška : 143 cm Šírka: 49,5 cm Hĺbka: 56,2 cm Farba : biela

Viac informácií

Značka Philco sa pre niekoľko generácií spotrebiteľov stala symbolom kvalitných spotrebičov, najmä práčok. Je preto určite dobrou správou, že sa tento tradičný výrobca vracia na európsky trh s výrobkami, ktoré sa vyznačujú nielen vysokou kvalitou a užívateľskou prívetivosťou, ale aj šetrnosťou k životnému prostrediu. Vysoká kvalita a ohľaduplnosť k prírode Továrne, v ktorých sa výrobky Philco vyrábajú, dnes spĺňajú nielen najvyššie štandardy kvality a spracovania, ale aj ochrany životného prostredia. Výrobca je natoľko presvedčený o kvalite svojich výrobkov, že na ne poskytuje päťročnú záruku. Veľký dôraz kladie nielen na funkčnosť, technickú dokonalosť, širokú škálu užitočných programov, intuitívne a pohodlné ovládanie, ale aj na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Filozofia tvorcov značky Philco by sa dala preložiť takto: Hoci životné prostredie nemôžeme zmeniť zo dňa na deň, môžeme k jeho zlepšeniu prispieť postupne, aj malými činmi. banner1.jpg Jedným z príkladov tohto moderného a osvieteného trendu je nový rad vysokoúčinných práčok PHILCO CROWN, ktoré predstavujú výnimočnú kvalitu starostlivosti o vašu bielizeň. Niektoré práčky Philco sú vybavené tichým invertorovým motorom, ktorý dokáže rýchlo reagovať na zmeny pri otáčaní bubna, čím lepšie využíva spotrebovanú energiu.
PHILCO

Ďalšie produkty značky PHILCO

Parametre

Hluk
Hladina hluku [dB]:39
Základné parametre
Farba:Biela
Objem chladničky [l]:122
Objem mrazničky [l]:53
Umiestnenie mrazničky:dole
Klimatická trieda:ST
Počet dverí:2
Počet priehradiek chladničky:3
Počet mraziacich priehradiek:3
Fyzické vlastnosti
Čas akumulácie [h]:15
Vymeniteľné dvere:Áno
Výška [mm]:1430
Šírka [mm]:495
Hĺbka [mm]:562
Mraziaca kapacita [kg/24h]:2,4
Napájanie a spotreba energie
Energetická trieda:E

Príslušenstvo

  • Obľúbený produkt
Ionic-CARE FF-210 - čistič a osviežovač chladničiek

Ionic-CARE FF-210 - čistič a osviežovač chladničiek

Ionic-CARE FF-210 - čistič a osviežovač chladničiek

Loading...
15,65 €
13,04 € bez DPH
Loading...

Hodnotenie

Poradňa